İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Instagram Takipçi Sayısı Arttırma

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma

Bu yazımızda sizlere Instagram takipçi sayısı arttırma için yapabileceğiniz teknikleri aktarmaya çalışacağız. Bilindiği gibi günümüzde artık sosyal medya denildiğinde akla gelen uygulama Instagram. Ciddi bir kitle tarafından kullanılmasıyla birlikte aynı zamanda kullanımı her geçen gün artarken Facebook’a da yerini çoktan almış durumda. Bu kadar çok kullanım yapılmasının birçok sebebi bulunuyor. Herkese istediğiniz gibi arkadaşlık gönderiyorsunuz. Sadece takipçi olmakla bir kişiyi takip edebiliyorsunuz. Ancak karşınızdaki insan sizi takip etmeyebiliyor.  İşte Instagram’ın önemli noktalarından bir tanesi de bu. Takipçi sayınız ne kadar yüksekse bu durumda o kadar ön plana çıkmaya başlıyorsunuz. Herhangi bir resim ya da video paylaştığınız takdirde ön plana çıkmak için bu yüzden yapmanız gereken birçok şey mevcut.

Instagram takipçi sayısı arttırma ile ilgili olarak satın alma yoluna gitmek aslında en kolay yöntem. Ancak bunu nereden yapacaksınız ve nasıl güvenilir bir şekilde sonuç alabileceksiniz bu da önemli. Instagram takipçi sayısını arttırmak için firmalar neler yapıyor veya fenomenler nasıl bunu başarıyor bu konuda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Organik

Instagram takipçi sayısı arttırma konusunda organik olarak yapılabilecek ilk şeyi düzenli paylaşılan geçiyor. Sizler de eğer sayfalarınızda düzenli bir şekilde paylaşım yapmaya başlarsanız zaten insanların tepkisini çekmeye başlıyorsunuz. Hızlı bir şekilde yükselmeye başlıyor ve böylece daha fazla takipçi sayısını ulaşabiliyorsunuz. Instagram’da en önemli şeylerden bir tanesi de hiç kuşku yok ki keşfet bölümlerine düşmek. Yani birçok insan tarafından görülme şansına sahip olmak. Öncelikli olarak organik olarak hitinizi arttırmak ve takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken doğru hashtagleri bulmak. Yapmış olduğunuz paylaşımlara özgü olarak doğru hashtagleri bulmak çok önemli.

Hashtag sayesinde sizler de birçok kişi tarafından görülebiliyorsunuz. Örneğin bir paylaşım yapıyorsunuz ve bunun için komik, komedi gibi etiketleri gerçekleştiriyorsunuz. Bu durumda komik kelimesini arayanlar sizlerin resimlerinizi veya videolarınızı görerek sizleri beğenirse bu durumda takipçi almaya başlıyorlar. Elbette ki tek bir konu hakkında sürekli olarak paylaşım yapmak. Bu anlamda önemli. Örneğin komik videoları açıklayan birini zaten isteği de bu tip videolar izlemektir veya fotoğraflar görmektir. Bu yüzden de sizlerin de paylaşımları bir mimalde olursa bu durumda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Özellikle kişisel paylaşımlarınızda komik ve komedi sistemleri çok fazla işlemeyecektir. Ancak kişisel paylaşımlarınız içinde kullanabileceğiniz etiketler bulunmaktadır. Bu etiketleri doğru ve düzenli bir şekilde kullanmak aynı zamanda da düzenli bir şekilde Instagram’da paylaşım yapmak çok büyük önem arz etmektedir.

Bir gün paylaşım yapıp 3 gün paylaşım yapmazsanız sizin takipçi sayınızı artı bir şey katmaz. Çünkü düzenli paylaşımlar sayesinde insanların özellikle görmek istedikleri bölümlerde ön plana çıkmaya başlar. Keşfedilen alana düşersiniz. Instagram’da takipçi sayısı arttırma isteyenlerin dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de budur.

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Geri Takip Yöntemi

Instagram takipçi sayısı arttırma isteyenler bir de bu yöntemi tercih edebilirler. Geri takip yöntemleri artık günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle bazı Instagram sayfaları sadece bunun için oluşturmaktadır. Sayfayı beğenirsiniz ve geri takip istersiniz bu durumda sizler de takip edilmeye başlarsınız. Burada sürekli olarak güncel olmak çok önemli. Aynı zamanda da sizleri takip edenleri takip etmeniz gerekiyor. Yani aslında bu bir nevi al gülüm ver gülüm olayı. Elbette ki tam anlamıyla sizin istediğiniz nokta olmayabilir. Özellikle firmalar açısından çok da hoş görünen bir şey olmayacaktır. Kişisel olarak fenomen olmak isteyenler açısından da 5000 kişiyi takip edip 3000 takibiniz olması aslında çok bir şey ifade etmez. Bu yüzden bu yöntemde sadece belirli bir süre en azından birkaç kişinin daha fazladan takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca geri takip olaylarında önemli olan bir şey de sizlerin takip etmeniz sırasında fenomenleri tercih etmenizdir yani herhangi bir şekilde fenomenleri tercih ederseniz bu durumda hızlı bir şekilde takipçiniz artacaktır.

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Satın Alma Yöntemi

Instagram takipçi sayısı arttırma konusunda satın alma yöntemi aslında sizlerin en kolaylıkla başvurabileceğiniz yöntem. Ayrıca şunu söylemek gerekir ki herhangi bir şekilde takipçi satın almaya başladığınız zaman zaten sizin sayfanızda belirli bir yüklenme olacaktır. Bundan sonra sizin sayfanızı almış olduğunuz takipçileri gören kişiler sayfanızın güvenliğinden emin olacak ve böylece daha fazla sayfamızı beğenmeye başlayacaktır. Bu yüzden de aslında sistemleri takip ederken dikkatli ve özenli bir şekilde hareket etmek sizler için daha iyi sonuçlar verir.

Özellikle yeni başlayanlar ve burada başarı sahibi olmak isteyenler için çok güzel bir yöntem olarak bulunmaktadır. Sizler de istediğiniz sonuçları bu şekilde almaya başlayabilir ve çok daha rahat bir şekilde hareket etme şansına sahip olabilirsiniz. Her zaman istediğiniz sonuçları alabilirken Instagram takipçi sayısı arttırma konusunda her türlü sonuca da ulaşma şansına sahip olabiliyorsunuz. Her türlü işlemi gerçekleştirirken doğru ve düzenli bir şekilde işlemlerin yapılması gerekmektedir. Takipçilerin sizleri takip edebilmeleri için çok düzenli ve özenli bir şekilde çalışmaların yapılması büyük önem arz etmektedir. Takipçilerin doğru şekilde verilmiş olan sistemlere önem verdikleri de çok net bir şekilde bilinmektedir. Böylece sizler de daha fazla takipçiye ulaşabilir ve sayfanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Instagram takipçi sayısı nasıl arttırılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram takipçi sayısı nasıl arttırılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram, günümüzün vazgeçilmez ağlarından biri haline gelmiştir. Bu kadar popüler olması da kullanıcıların kendilerini ön plana çıkarmalarında itici güç haline gelmiştir. Kullanıcıların büyük çoğunda Instagram takipçi arttırmayı istemekte ve bunun için çaba göstermektedir. Bu yazımızda Instagram takipçi arttırmanızı sağlayacak en iyi 5 yöntemden bahsederek fenomen olma yolunda ilk adımlarınıza yardımcı olacağız.

instagram takipci sayisi arttirmanin yollari

Bir Konuya Odaklanın

Instagram takipçi arttırmanın en etkili yöntemi bir konuya odaklanmaktır. Alakasız konularda yapılan paylaşımlar takipçiler tarafından beğenilmez ve takibi bırakmalarına neden olur. Çünkü birçok takipçi özel bir gönderinizi beğendiği için sizi takip etmiştir ve diğer gönderilerinizin de bu konuda olacağını düşünür. Farklı paylaşımlar gördüğünde de hayal kırıklığına uğrar. Bu neden yalnızca bir konuya odaklanın ve bu konunun uzmanı olduğunuzdan da emin olun.

Düzenli İçerik Paylaşın

Bir konuda uzmansınız ve bu konu hakkında ilgi çekici paylaşımlar yapıyorsunuz. Bu durum takipçi kazanmanızı tetikleyecek olup, birçok kullanıcı yaptığınız paylaşımlara ilgi duyacaktır. Fakat paylaşımların arasını çok açarsanız ya da düzenli olarak paylaşım yapmazsanız takipçi kaybetmeniz oldukça muhtemeldir. Büyük markalar ve fenomen hesaplar her gün paylaşım yapmalarıyla da size örnek teşkil ederler.

Doğru Hashtag Kullanımı

Bir paylaşım yapığınızda mutlaka hashtag kullanmalısınız. Hashtag kullanmak daha fazla kullanıcıya ulaşmanızda ana etmendir. Fakat bazı kullanıcılar yalnızca daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla rastgele hashtag kullanımı yapıyor. Paylaştığınız konu ile alakalı hashtag kullanmazsanız takipçi kazanmak yerine kaybedebilirsiniz. Kullanıcılar alakasız, bol hashtagli ve yalnızca takipçi kasmak amacıyla yapılan paylaşımları beğenmezler. Bu nedenle takipçi kazanamadığınız gibi takip eden kullanıcılarda takibi bırakabilir.

Fotoğraflarınızda Kompozisyona Önem Verin

Çektiğiniz fotoğraflarda belirli bir kompozisyon olsun. Fotoğrafta düz çizgilere, kontrastlı renklere yer verin. Elbette profesyonel bir fotoğrafçı değilsiniz ama basit teknikleri kullanmak fark yaratmanızı sağlayabilir.

Fotoğraflarınızı Düzenlemek İçin Uygulama Kullanın

Fotoğraflarınızı daha kaliteli olmasını istiyorsanız, yalnızca Instagram’ın sunduğu filtreler yeterli olmayacaktır. Bu nedenle iyi bir fotoğraf düzenleme uygulaması bularak, fotoğraflarınızı daha kaliteli hale getirin. Uygulama önerisi isteyenlere snapseed ve afterlight uygulamalarını tavsiye edebiliriz.

Instagram takipçi arttırmada en iyi 5 yöntem konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram’ın artık sürekli değişen bir yapısının olması uygulamanın sürekli dikkat çekmesini sağlamaya başladı. Güncellemeler sonrasında uygulamaya eklenen yeni bölümler ve uygulamaya gelen yenilikler Instagram’ın her daim gündem olmasını sağlamakta. Biraz geri plana düştüğünde hemen yeni bir güncelleme, haliyle yeni bir özellikle yeniden güdeme gelmeyi başaran Instagram’ın sürekli değişen bu yapısı Instagram’ın kullanımını da doğrudan etkilemekte. Zira yayınlanan son güncellemelerden sonrada özellikle Instagram Takipçi Kazanma konusunda birçok yeni sistem ortaya çıkmaya başladı. Eski sistemlerde genelde ana sayfa paylaşımlarında yapılan düzenlemelerle beraber Instagram Takipçi Kazanma sistemleri kullanılırken şimdilerde yeni özelliklerle bu konuda da ciddi değişiklikler yaşanmaya başladı.

Instagram’ın paylaşım yapısının da çok daha etkileşimli hale gelmesini sağlayan yeni güncellemelerden sonra uygulamanın kullanımında artık daha farklı özellikler ön plana çıkmaya başladı. Peki, Instagram Takipçi Kazanma konusunda yeni güncellemelerin nasıl bir etkisi var? Yeni özelliklerle Instagram’da nasıl daha fazla takipçi kazanılır? Detaylı bakalım.

Instagram Takipçi Kazanma İçin Yeni Yöntemler

Resimlerin Hikayeleri Özelliğinden Yaralanmak

Bu noktada Instagram Takipçi Kazanma konusunda ilk dikkat çeken adımlardan bir tanesi hikayeler bölümü. Ana paylaşım menüsünden farklı bir sisteme sahip olan hikayeler bölümünün Instagram’a dahil olmasıyla beraber artık Instagram Takipçi Kazanma konusunda da hikayeler bölümünün de etkisi de oldukça fazla.

Zira hem yeni bir özellik olması hem de Snapchat üzerinde kullanılan uygulamalardan biri olmasına rağmen Instagram’a dahil edilmesi Instagram’ın eleştirilmesine neden olsa da kullanıcıları yeni özellik üzerine yoğunlaşmalarını ve haliyle hikayeler bölümünün daha fazla takipçi kazandırmasını sağlamaya başladı. Bu noktada Instagram takipçi kazanma için hikayeler bölümünden yararlanmanın da oldukça etkili olacağını belirtelim.

Instagram Takipçi Kazanma

Hikayeler Bölümünde Etiketleme Sistemini Kullanmak

Instagram’ın hikayeler bölümün bu kadar çok ilgi görmesi uygulamanın yetkililerinin de hikayeler bölümüne daha fazla özen göstermesini sağlamaya başladı. Instagram’da artık hemen hemen her güncellemesinde hikayeler bölümüne yeni özellikler ekliyor. Instagram tarafından hikayeler bölümüne eklenen son özelliklerden biri olan etiketleme özelliği de Instagram Takipçi Kazanma konusunda oldukça önemli bir etken. Artık hikayeler paylaşımlarınıza etiketleme yaparak hem arkadaşlarınızın sayfanıza daha fazla girmesini bu şekilde sayfanızın etkileşiminin de daha da artmasına olanak sağlıyor.

Instagram Takipçi Kazanma
Instagram Takipçi Kazanma

Canlı Yayın Özelliği

Instagram Takipçi Kazanma konusunda dikkat çeken yeni özelliklerden birisi de canlı yayın özelliği. Instagram yetkililerinin açıklamasına göre her ne kadar tüm Instagram kullanıcıları için henüz canlı yayın özelliği kullanıma geçmemiş olsa da Instagram’ın kısa süre içerisinde tüm bölgeler için yayınlanması beklenen canlı yayın özelliğinin takipçi etkileşimini de bir hayli arttıracağını da söylemek gerek. Bu nedenle standart paylaşımlara ek olarak artık Instagram canlı yayınlarını da düzenli olarak yapmanın katkısı olacağı kesin.

Instagram Takipçi Kazanma
Instagram Takipçi Kazanma

GIF Paylaşımları Nasıl Etkiler

Yeni güncellemeler ile beraber aslında bir nevi Instagram’ın etkinliğinin artmaya başladığını söylemek gerekiyor. Yeni özellikler sayesinde artık ilgi çeken paylaşımları yapmak çok daha basitleşti. Canlı yayın özelliği, efektlerle hikayeler paylaşımları bir yana dursun Instagram’ın GIF desteğiyle beraber arık kullanıcıların çok daha fazla ilgisini çekecek hikayeler oluşturmak mümkün. Bu durumda da çok daha fazla etkileşim elde edebilir ve elde ettiğiniz trafikle beraber çok daha fazla Instagram Takipçi Kazanma sağlayabilirsiniz.

Bununla beraber Instagram takipçi kazanmak, beğeni hizmeti almak, video görüntüleme hizmetleri almak için uygun fiyatlarla Takipçi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Sosyal medyanın açık ara en çok kullanılan uygulamalarından biri olması Instagram’ın sürekli ilgi odağı uygulamalardan bir olmasına neden olmaya başladı. Özellikle uygulamanın bu kadar çok popülerleşmesiyle beraber kullanıcıların uygulama içerisinde daha Instagram’da fazla takipçi kazanmak ve daha popüler hale gelmek gibi bir çabaları ortaya çıkmaya başladı. fenomen olmanın sadece sanal dünyada değil real dünyada da birçok kullanıcıyı ünlü hale getirdiğinin bilinmesi de bu durumda doğrudan etkili olarak gösterilebilir.

Takipçi Kazanma

Durum böyle olunca Instagram için en çok ilgi duyulan konulardan birisi de takipçi kazanma konusu olmaya başladı. Takipçi kazanma konusunda ise kullanıcıların uygulayabilecekleri birçok alternatif yöntem olduğunu da biliyoruz. Tüm bu yöntemlere ise Instagram’ın yeni güncellemeleri ile sürekli yeni metotlarda ekleniyor. Yayınlanan son güncellemede de yine böyle bir durum ortaya çıktı. Zira Instagram’ın son güncellemesinden sonra resimlerin hikayesi özelliği daha işlevsel ve daha etkileşimli bir hale geldi. Bu durumda kullanıcıların daha fazla kullanıcıya ulaşmasını ve hatta sayfa bağlantılarını bile paylaşımlarında kullanabilmelerine olanak vermeye başladı.

Söz konusu güncelleme ile beraber gelen resimlerin hikayesi paylaşımlarına etiket ekleme ve kullanıcı isimlerini ekleme özelliğinin ise resimlerin hikayesi paylaşımlarınızın çok daha fazla kullanıcıya ulaşmasını böylelikle takipçi kazanma konusunda da çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlamaya başladı. Tabi tüm Instagram özelliklerinde olduğu gibi resimlerin hikayesi özelliğinin yeni etiketleme sisteminde de doğru bir kullanım yapmak en az paylaşım kadar önemli.

Eski Instagram

Instagram ilk çıktığı yıllarda sadece fotoğraf paylaşma amaçlı olarak kullanılan bir sosyal medya platformu olarak tanıtılmıştı. İlk yıllarda 40 milyon kullanıcı rakamına ulaşan Instagram’ın artık bu noktada duracağı düşünülmüşü. Fakat beklenmedik bir gelişme yaşanmış ve Instagram yakaladığı bu çıkışın ardından Facebook tarafından satın alınmıştı. Yakın geçmişte gerçekleşen bu olaydan sonra tabiri caizse Instagram büyük bir patlama yaşadı. Dev sosyal medya uygulaması şimdilerde 400 milyonun üzerinden kullanıcının aktif bir şekilde ziyaret ettiği platformlar arasında yer alıyor. Instagram’ın yakaladığı bu başarının ardından yeni yarışlarda ortaya çıktı. Zira artık kullanıcılarda Instagram platformunda fenomen olmak için ellerinden geleni yapıyor.

Bunun için sürekli yeni yöntemler arandığını da söyleyebiliriz. Zira takipçi kazanmak için bilinmesi gereken birkaç püf nokta var. Bu püf noktalardan bir tanesi de diğer tüm sosyal medya hesaplarıyla Instagram hesabını bağlayarak takipçiler arasında bir köprü kurmak. Peki, Instagram hesabımızla diğer sosyal medya hesaplarını nasıl bağlıyoruz?

 1. Öncelikle Instagram hesabınıza akıllı telefonunuz üzerinden giriş yapıyorsunuz. Ardından profil ekranına geliyoruz. Profil ekranında da paylaşım ayarlarına geçebilmek için “ayarlar” kısmına giriyoruz.
 2. Ayarlar menüsü açılır açılmaz karşımıza “paylaşım ayarları gelecek.” Paylaşım ayarlarına giriş yaptığımız anda ise Instagram’ın kabul ettiği ölçüde tüm sosyal medya uygulamalarını görüntüleniyor. Buradan kullandığımız sosyal medya uygulamalarını seçerek giriş yapmamız Instagram hesabımıza diğer sosyal medya hesaplarını eklemek için yeterli.

Tüm bu işlemler Instagram hesabınızla diğer sosyal medya hesaplarını bağlamanızı sağlıyor. Tabi bu işlemler sayesinde Instagram hesabınızda yaptığınız paylaşımlar diğer sosyal medya uygulamalarında da görüntüleniyor. Haliyle paylaşım bildiriminizi tüm ortamlardaki takipçilerinize göndermiş oluyorsunuz. Bu yolla çok daha fazla takipçiyi hesabınıza çekmeniz mümkün.

Popüler olmak için yöntemler

Instagram’da popüler olmak için uygulanacak birçok yöntem var. Genel olarak tüm bu yöntemler hesap içi olarak adlandırılan ayarların yapılması. Yapılan bu ayarların dışında çok sık başvurulan yöntemlerde yok değil. En sık kullanılan yöntemlerden biri ise Instagram takipçisi satın almak. Özellikle son dönemde takipçi satın almak oldukça popüler bir hale geldi. Öyle ki birçok ünlü isim bile takipçi satın alma yöntemine başvurmaya başladı. Tabi bu kadar çok popüler olmuş bir yöntemi kullanırken de dikkatli olmalısınız. Peki, takipçi satın alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Öncelikle takipçi satın alacağınız siteyi çok iyi seçmelisiniz. Zira bu konuda binlerce sahte site olduğunu biliyoruz. Bu sahte siteler hem paranızın yanmasına hem de Instagram hesabınızın zarar görmesine neden olabiliyor. Bu nedenle ilk olarak güvenli takipçi alma sitelerini bulmalısınız. Bunun için de tabi ki bazı püf noktalar var. Öncelikle sitenin size sunduğu iletişim desteğine bakmalısınız. Zira karşınızda muhatap alacağınız birini bulmak oldukça önemli. İletişim desteği vermeyen bir sistem üzerinden takipçi aldığınız zaman yaşanacak aksilikte otomatikman yalnız kalırsınız. Bunun dışında sitenin güvenlik sertifikalarının tam olmasına dikkat edin. Böylelikle güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Yalanlara Kanmayın…

Tüm bunların dışında sitenin vaatlerini de iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Size sunulanlar gerçekten inandırıcı mı yoksa göz boyamamı. Bunlara dikkat ederek alışveriş yapmanız epey katkı sağlayacaktır. Son olarak dikkat edilmesi gereken son nokta takipçilerinizin ne kadar süre içerisinde size ulaştırıldığı. Bu oldukça önemli. Zira ücretini ödediğiniz an takipçilerinizi hesabınıza ekleyen siteleri tercih etmek hem güvenilirlik hem de kalite açısından önemli. Sorunsuz takipçi satın almak için saydığımız tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran www.instatakipci.com sitemizi de deneyebilirsiniz.

Instagram’da popüler olmak günden güne daha çok üstüne düşülen bir konu haline geldi. Öyle ki artık popüler olmak için saatlerini ekran önünde geçiren insanlar ile karşılaşmak mümkün. Hal böle olunca birçok Instagram kullanıcısının da popüler olma yöntemlerini araştırdığını söyleyebiliriz. Bu yöntemler arasında en etkili olan ve en çok kullanılanlarından biri ise Instagram takipçisi satın alma yöntemidir. Takipçi satın alma hem hesabınızın daha çok ilgi görmesini hem de daha popüler gözükmesini sağlar. Zaman içinde popüler olan hesaplar giderek daha fazla kullanıcı çekeceğinden otomatikman hesabınızdaki takipçi sayısı da artacaktır.

Takipçi Satın Al

Burada asıl önemli olan ise takipçi satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz siteler. Zira bu konuda kullanıcıları kandıran ve takipçi üzerinden insanları dolandıran birçok site mevcut. Bu siteler üzerinden takipçi satın aldığınız zaman hali ile mağdur oluyorsunuz. Peki, Instagram takipçisi satan bir sitenin güvenli olduğu nasıl anlaşılır? İlk olarak yapmanız gereken sitenin belli bir güvenlik sertifikasının olup olmadığına bakmak. Bunun dışında sitenin iletişim ağıda oldukça önemli. Yani satıştan sonra ve satış öncesi irtibat kurabileceğiniz her hangi bir iletişim bilgisinin olup olmadığına bakmanız gerekiyor. Bu sayede her hangi bir aksilikle karşılaştığınız zaman direk olarak alışveriş yaptığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunun dışında aldığınız takipçilerin ne kadar sürede hesabınıza iletileceği de önemli. Bu sayede bir sitenin ne kadar güvenli olduğunu net bir şekilde anlayabilirsiniz. Tüm bu noktaları en iyi şekilde kullanıcılara sunan instatakipci.com sitemizden de güvenli bir şekilde takipçi satın alabilirsiniz.

Instagram takipçi satın almanın avantajları nelerdir?

https://www.instatakipci.com/blog/wp-content/uploads/instagram-takipci-satin-almanin-avantajlari.pdf

Instagram’daki Takipçi Sayısı Sizi Ne Kadar Yansıtıyor ?

Instagram’daki takipçi sayısı ile karakter analizi yapılabilir mi ? Instagram dünyanın en büyük fotoğraf ve video paylaşım uygulaması. Yaklaşık 700 milyon kişi tarafından beğenilerek kullanılıyor ve sosyal medyanın en büyük uygulamalarından biri olamaya devam ediyor.

Instagram’daki takipçi sayısı ile kişilik analizi yapılması çok doğru olmayabilir. Sosyal medyanın dönüştürdüğü insanlar artık birbirlerini sosyal medyadaki popülerliği kadar değerlendiriyor. Bu şekilde gelişen insani ilişkiler bazen haberlerde hatta bazen de arkadaş ortamımızda karşımıza çıkabiliyor.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Gönderi Metni Nedir? Nasıl Yapılır? 
Instagram Gönderi Metni Nedir? Nasıl Yapılır? 

Sosyal medyanın yükselişiyle birlikte, Instagram gönderi metni artık sadece birkaç kelimeden fazlasını ifade ediyor diyebiliriz. Instagram gönderisi h...

Instagram Hareket Kısıtlaması Nedir, Neden Olur?  
Instagram Hareket Kısıtlaması Nedir, Neden Olur?  

Instagram hareket kısıtlaması, bu sosyal medya platformunu kullanan kişilerin merak ettiği bir konudur. Aktif kullanıcıların hareket kısıtlaması kavra...

Teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesine insanlar olarak ayak uydurmakta zorlanıyoruz. Sosyal medyada çoğu zaman insanı duygularımızı ve değer yargılarımızı bir yana bırakıp çok saçma hareketlerde bulunabiliyoruz. Sosyal medya sayesinde gelişen ve kolaylaşan iletişim kurabilme yetimizi pek iyi yönlerde kullanmadığımız zamanlar oluyor.

instagram takipçi sayısı

Sosyal Medya Popülerliği

Sosyal medyada popüler olmak için sıcak kanlı ve yardım sever olmak, kriterler arasında değil maalesef. Daha çok güzel fotoğraflar paylaşmak, eğlenceli anlardan videolar paylaşmak ve güzel edebi sözler yazmak esas kriterler gibi görünüyor. Bu nedenle sosyal medyadaki arkadaşlarınızın gerçek insanlar olduğunu ancak gerçek arkadaşlarınız olmadığını bilmeniz gerekir.

Burada edindiğiniz arkadaşlar genellikle arkadaş çevreniz ve iş çevrenizden olsa da, Instagram’daki takipçi sayısı ve diğer sosyal medya mecralarında ki arkadaş sayınız arttıkça buradaki insanlarla birebir iletişim kurma fırsatı bulamayabilirsiniz. Ancak onlarla da iyi ilişkiler kurmanın çeşitli yolları var.

Olumlu Düşünün

Gerçek bir arkadaşlıkta nasıl davranmanız gerektiğini az çok biliyorsunuzdur. Arkadaş ortamınızda sürekli olumsuz düşünen ve gereksiz yere canınızı sıkan insanlarla birlikte olmak istemezsiniz. Bu düşünce yapısı aynı şekilde Instagram’daki takipçi sayısı ve sosyal medya popülerliği konusunda yardımcı olacaktır.

Paylaşımlarınız olumlu ve pozitif yönde olursa insanların size bakışı da aynı yönde olacaktır. Bu sayede hem takipçi kazanırken, onlarla iyi ilişkilerde kurabilirsiniz.

Benzer İlgi Alanlarına Ağırlık Verin

Sosyal medya ve internette size benzer kişileri bulmanız mümkün ancak bu sizi popüler yapmaz. Zaten bu konuda bir çabanız ve arayışınız yoksa bu konuyu çok dert etmiyorsunuz demektir. Ancak eğer çokça takipçiye sahipseniz ve onlarla ortak bir iletişim dili benimsemek istiyorsanız, ortak ilgi alanları geliştirin ve samimi olun.

instagram takipçi sayısı

Yardım Sever Olun

Yardım sever olmak gerçek hayatta sizi iyi bir insan yapar aynı zamanda sosyal medyada da sizi iyi bir insan yapar. Yardımsever olmak dünyanın hiçbir yerinde size negatif bir etki getirmez. Genellikle acil kan arayışında olanlara ve hasta olup tedavi için yardım toplanan kampanyalara yardımcı olmaya çalışın. Arkadaşlarınız ve takipçilerinizle bu kampanyaları paylaşın. Uzman olduğunuz bir konuda yardım isteyen kişileri geri çevirmemeye çalışın.

Güven Verecek Paylaşımlar Yapın

İnsanlara güven verecek, onlarla iyi ilişkiler kurabileceğinizi anlatan paylaşımlar yapın. Yaptığınız hataları başka insanlara yüklemeyin ve sıkıntıda olduğunuzu çok fazla dramatikleştirerek anlatmamaya özen gösterin.

Kendiniz Olun

Normal hayatınızda sahip olduğunuz kişiliğinizden ödün vermeyin. Herkesin olduğu gibi sizin de kişisel kurallarınız olmalıdır. Bu kuralları esnetmemeye çalışın.

Sabırlı Olabilmek Önemli

Sabırlı olmak insani erdemlerden biridir ve çok önemlidir. Özel hayatınızda insanlara ve arkadaşlarınıza gösterdiğiniz sabrı, sosyal medya kullanıcıları ve Instagram takipçilerinize de göstermek durumundasınız. Bu şekilde gelişen ilişkiler daha güçlü ve daha zor kopacak şekilde köklenmektedir.

Ön Yargılarınızdan Arının

Ön yargıların aşılması gerektiğini anlatan onlarca insandan biri olun. Ön yargılar gerçek hayatta olduğu gibi sosyal medya mecralarında da sizi kötü etkileyecektir. Ayrımcılık ve küçümseme içeren paylaşım ve duygulardan kaçının. İnsanlar gerçek hayatlarında gördükleri samimi ve içten insanı sosyal medyada da görmek isteyeceklerdir.

Son yıllarda sanal dünyanın en önemli terimleri haline geldi, takip etmek ve takip edilmek. Instagram’da da aynı şekilde takip özelliği büyük bir öneme sahiptir. Bu neden bugünkü yazımızda Instagram takipçi sayısı önemli midir konusunu inceleyerek, bu konuyu merak eden ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Instagram Takipçi Sayısıinstagram takipci sayisi arttirma

Sosyal medyada oluşturulan hesapların ön plana çıkmasını sağlayan en önemli özellik takipleşmedir. Özellikle ticari bir markayı temsil eden hesapların takipçi sayısı oldukça önemlidir. Bir kişi ürün alacağı bir markanın herkes tarafından bilinmesini ve tercih edilmesini ister. Instagram’da bunu en iyi gösteren kısım ise takipçi sayısıdır. Bu nedenle ürün satmak isteyen her kişi ve marka takipçi sayısını arttırmak istemektedir.

Instagram takipçi alma işlemleriniz için linke tıklayın!

Markaların Popülerliğinde Takipçi Sayısının Önemi

Bir marka ne kadar popülerse o kadar fazla ürününü pazarlayabilir ve satabilir. Günümüzde ürünün kalitesiyle aynı oranda popüler olmasının da önemli olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Tüketiciler bir ürünün içeriğini ikinci plana atarak ismine daha fazla önem verebilmektedirler. Bir markanın popüler olmasındaki temel nokta ise diğerleri tarafından tercih edilmesidir. Marka ne kadar çok tercih edilirse satışlarını da aynı derecede arttırabilir. Instagram gibi sosyal medya mecraları bir ürünün ve markanın ne kadar çok takip edildiğini ve beğenildiğini ortaya çıkarmaktadır.

Instagram Takipçi Sayısının Yönlendirme Gücü

Instagram çok büyük bir yönlendirme gücüne sahiptir. Ülkemizde kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında en fazla aktif kullanıcıya sahip olması da bu özelliğini ortaya koymaktadır. Instagram’da bir markanın popülerliği takipçi sayısıyla ölçülmekte olup, birçok kullanıcı bunu dikkate alarak ürün alımlarında Instagram takipçi sayısı fazla olan markaya yer vermektedir. Ayrıca takipçi sayısı yorumlarla birlikte incelendiğinde güvenirliğin temelini de oluşturmaktadır.

Takipçi Sayısı Beğenilme Arzusunu Karşılıyor

Birçok insan her zaman beğenilmek ve gündemde olmak ister. İnsanlar bunu gizlemeye çalışsa da bu durumun istisnası gerçekten çok azdır. Günümüzde Instagram beğenilme arzusunu en iyi karşılayan mecralardan biridir. Bunu da takipçi özelliği sayesinde sunmaktadır. Kullanıcılar ne kadar çok takip edilirse aynı derecede beğenilme arzularını tatmin etmektedir.

Instagram hesabı nasıl geri alınır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram takipçi sayısı profilinizin imajı açısından çok önemli bir parametredir. Takipçi sayısı yüksek olan profiller daha güvenilir ve daha popüler olarak kabul edilmektedir.

Instagram takipçi sayısını organik olarak arttıabileceğiniz gibi takipçi satın alarakta arttırabilirsiniz. Yazımızı detaylı olarak inceleyerek iki yöntem hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram takipçi satın almak için dijital medya servislerinin en güvenilir ve sağlam markası olan Instatakipci.com‘ u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Instagram konusunda hizmet veren ve bu hizmet karşılığında sizlerden hesap şifrenizi isteyen uygulamaları asla kullanmayınız.

Instagram takipçi sayınız ne kadar yüksek ise profilinizin görünürlüğü o kadar fazla olacaktır. Takipçileriniz sizleri daha popüler bir hale getirebilir.

Instagram profiliniz ile en fazla 7500 kullanıcıyı takip edebilirsiniz.

Enes Bulut

Yazılar: 469

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 52 Ortalama: 5 )

4 yorum

 1. Gönül Köroğlu
  Gönül Köroğlu

  Merhaba ben instagram takipçimi artırmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 2. deniz
  deniz

  instagramda takipci sayimi arttirmak istiyordum artık net bir bilgi sahibiyim bu konu hakkında özgün bir içerik olmuş teşekkürler

 3. Devrim Yazar
  Devrim Yazar

  instagramda takipci sayisini arttırma ve neleri yapmamız gerekenler hakkında faydalı bir blog