Instagram Toplu Takip Bırakma

Instagram Toplu Takip Bırakma

Instagram toplu takip bırakma, özellikle en çok uğraştıran meselelerden biridir çünkü kişilerin profillerine girilmese bile teker teker takipten çıkma tuşuna ve onaylama tuşuna basılması gerekmektedir. Toplu takipçi bırakma işlemini ise programsız ve uygulamasız yapmak imkansızdır. Takipten çıkılmak istenen herkesi toplu olarak seçmek ve sonrasından takipten çık seçeneği ile hepsini unf etmek uygulama ve programlar ile oldukça kolaydır. Bunlar üzerinden Instagram hesabına giriş yapılır ve sonrasında takipten çıkmak istenilen hesaplar seçilerek hızlı bir şekilde çıkma işlemi gerçekleştirilir.

Takipten çıkılan gizli hesapların gönderileri, hikayeleri ya da paylaşımları takibi bırakan kişiye görünmez ancak takipten çıkılan kişinin profili gizli değilse ana sayfada görünmese de göz atma kısmında görüntülenebilir. Bu durumda hiç iletişim kurulmak istenmiyorsa engellenebilir.

Program Olmadan Uygulamadan Toplu Takip Bırakma

Otomatik olarak çok fazla kişiyi aynı anda takipten çıkmaya yarayan birkaç tane kaliteli ve güvenilir uygulama App Store ve Play Store’da yer almaktadır. Bu gibi pek çok uygulamayı kullanarak toplu takip bırakmak oldukça kolaydır. Uygulamaların içinden hesaba giriş yaparak kolaylıkla toplu şekilde takip bırakmak bu şekilde mümkündür. Herhangi bir programa gerek kalmaz, yalnızca uygulama ile kolaylıkla uğraşmadan takipleri toplu şekilde bırakmak mümkün hale gelir.

Instagram takip bırakma

Bu gibi uygulamalar çoğunlukla ücretli olsa da ücretsiz olanlarını da bulmak mümkündür ancak ücretli olanların daha çok kullanıcısı olduğunun ve daha güvenilir olduğunun unutulmaması gerekir. (Instagram Destek)

Bilgisayardan Nasıl Toplu Takip Bırakılır?

Bilgisayar üzerinden Instagram kullanan pek kullanıcı olmadığı için genellikle bilgisayar üzerinden toplu takip bırakılabileceğini de bilen pek fazla kişi yoktur ancak akıllı telefon ve tabletlerde olduğundan daha kolay bir şekilde bilgisayardan da toplu takip bırakmak mümkündür. Bunun için öncelikle belli eklentilere sahip olmak gerekir. Bu gibi özelliklerin kendi internet sitesi bu bağlantıları Google üzerinden sunar ve indirerek sonrasında Instagram’a giriş yapılır, takibin bırakılması istenen hesaplar seçilerek kolaylıkla bu işlem gerçekleştirilebilir. Toplu takip bırakmanın en kolay yolu budur. Üstelik akıllı telefon ve tabletlerden yapılan uygulama bağlantılı seçeneklere göre çok daha güvenilirdir. Takip çıkarma pc üzerinden daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilebileceği için daha kullanışlı bir yöntemdir. Pek bilinmese de daha sağlıklı bir yol olmasından dolayı tercih edilebilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Uygulama Kaldırma

toplu takip bırakma

Instagram Üzerinden Biri Nasıl Takipten Çıkılabilir?

Artık takip edilmek istenmeyen kişinin profiline girilip ‘takipten çık’ tuşuna basarak kişi takipten çıkılabilir. Gizli hesaplar takipten çıkıldığında tekrar takip etmek isteniyorsa onda bu yeni takip isteği görünecektir ancak kimseye takipten çıkıldığına dair bildirim gitmez. Kişinin girip takipçilerinden özellikle takipte olmayan kullanıcıları araması gerekmektedir. Ancak bu şekilde takipten çıkıldığını anlayabilir.

Takipten çıkıldığı zaman bildirim gitmediği gibi gizli hesaplar takip etmeyen kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Bu yüzden eğer takipten çıkılacak olan kişinin hesabı gizli ise ‘tekrar takip istediğinizde takip isteğiniz profilinde görüntülenecektir’ bildirimi çıkar. Bu bildirimin çıkma sebebi, takipten çıktığınızın anlaşılacak olması ve tekrar takip atmak isterseniz de hesabın sizin takipten çıkıp geri takip isteği attığınızı anlayacak olmasıdır. Instagram bu bilgilendirmeyi gizli hesapları takipten çıkarken yapar. Instagram toplu takip bırakma konusunu sizlere detaylı olarak anlattık.

Instagram takip etmeyenleri bulmak için ücretsiz aracımızı kullanabilirsiniz; https://www.instatakipci.com/instagram-takip-etmeyenler

Instagram Toplu Takip Bırakma Nedir?

Instagram toplu takip bırakma size, takipten çıkmak istediğiniz kişileri tek tek uğraşarak takipten çıkmak yerine toplu bir şekilde zahmetsizce takipten çıkma kolaylı sağlar.

Nasıl Toplu Takipten Çıkarma Yapabilirim?

Toplu takip bırakma adına maalesef Instagram tarafından sağlanan bir hizmet bulunmamaktadır. Ancak bazı yöntemler ve uygulamalar ile zahmetsiz bir şekilde takipten çıkabilirsiniz. Bu yöntemleri detaylı bir şekilde yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Instagram Toplu Takip Bırakmanın Herhangi Bir Zararı Var mıdır?

Instagram böyle bir özelliği bize sunmasa da bazı yöntemler ile toplu takipten çıkarma
yapılabilir. Ve bu yöntemlerin sizlere herhangi bir zararı olmayacaktır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 3]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir