Instagram Uygulamadan Atıyor

Instagram Uygulamadan Atıyor

Instagram’ın sürümlerine güncelleme geldikçe her zaman farklı hatalar ve sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlardan Instagram kullanıcılarının başına en çok geleni de Instagram’ın uygulamadan atması yani kendi kendine kapanmasıdır. Bu sorunu yaşayanlar uygulamadayken bunu çözmeye çalışsa da sürüm ile ilgili bir hata olduğunu düşünerek çözümü için uğraşmıyor. Bu yazı ile Instagram uygulaması kapandığı zaman ya da uygulamadan attığı zaman çözümüne ulaşmak oldukça basit hale geliyor.

Instagram Uygulamadan Atıyor Sorunu Nedir ve Nasıl Olur?

Instagram’a girildiği zaman yaşanan problemlerin başında girince uygulamadan sürekli olarak atıyor olması gelir. Instagram kendi kapanıyor ve hesaptan atıyor ise müşteri hizmetleri de bu konuda pek yardımcı olamıyor ancak yaşanan sorunun çözümü oldukça basit. Özellikle de iPhone üzerinden giriş yapan kullanıcılar bu problemi yaşıyor olsa da Android işletim sisteminde de bu problemler yaşanabilir. Başka telefondan giriş yapıldığı zaman Instagram bu hatayı göstermeyebilir. Bunun sebepleri şunlardır:

 • Cihazın Instagram uygulamasının sürümü için gereken yeterlilikte olmaması
 • Cihazda yüklü olan Instagram uygulamasının son sürümde olmaması
 • Cihaza bağlı problemler
 • Uygulamanın sürümüne dair problemler . (Instagram Destek)
instagram kapanma

Instagram Uygulamadan Atıyor Sorunu Çözümü Nedir?

Bu belirtilen sebepler ile Instagram uygulamadan atma ya da uygulamanın kendi kendine kapanması gibi problemleri gösterebilmektedir. Hepsine dair çözümler oldukça basittir:

 • Cihazda kullanılması gereken yeterli sürüm güncellenebilir
 • Instagram uygulaması en güncel sürüme güncellenebilir
 • Cihaz teknik servise götürülerek teknik sıkıntısı olup olmadığı öğrenilebilir
 • Uygulamaya yeni güncellemenin gelmesi ve problemin çözülmesi için destek ekibine mesaj gönderilebilir
 • Hesaptan çıkış yapılarak tekrar giriş sağlanabilir
 • Uygulama silinip yeniden yüklenebilir

Bu problemin neden olduğuna dair detayları almak ve çözüm hakkında bilgi edinmek için yapılması gereken ise destek ekibine mesaj atmaktır. Bu şekilde kolaylıkla işlem gerçekleştirmek ve detaylı bilgi öğrenerek çözüme ulaşmak mümkündür. Özellikle de son zamanlarda bu problemlerin yaşanıyor oluşundan sonra uygulamadan memnun olmayan ve sürüme güncelleme gelmesini isteyen çok kişi olduğundan dolayı hatalar giderildi. Bu problemi hala yaşayanların güncel sürümü kullanıp kullanmadığını kontrol etmesi ve cihazının bu sürüm için yeterli olup olmadığını da öğrenmesi gerekir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Uygulama Kaldırma

Instagram’da Genel Olarak Yaşanan Problemler

Instagram üzerinde pek çok problem yaşanabilir ancak bunlardan bazıları hemen hemen her hesapta ve kullanıcıda meydana gelmektedir. Nedir bu problemler?

 • Uygulamadan atması
 • Instagram’ın hesaptan kendi kendine çıkış yapması
 • Instagram uygulamasının ana sayfasına giriş yapılamaması
 • Ana sayfanın güncellenmemesi
 • Hesaba giriş yaparken yaşanan sorunlar

Bu problemler hemen hemen her hesapta ve her cihazda görülebilir. Çözümleri oldukça basittir. Bunların çözümü için öncelikle uygulama silinebilir ya da uygulamanın güncel sürümde olup olmadığı kontrol edilebilir. Güncel sürümde olan uygulamalarda yaşanan problemler için destek ekibine mesaj atılabilir ancak cihazla ilgili problemler için teknik destek alınması gerekir. Instagram kapanma sorununu sizler için çözümlemeye çalıştık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve büyütmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/

Instagram Uygulamasını Hangi Telefonlara İndirebilirim?

Instagram uygulamasını iOS ve Android yazılmlarıan sahip tüm akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Instagram’a Giremiyoum. Neden?

Instagram’a girememe nedenlerinizin başında internet ağınızla ilgili bir problem gelebilir. Ayrıca yeni gelen instagram güncellemeleri nedeniyle telefonunuzun sürümüyle bir uyuşmazlık yaşanıyor olabilir. Bunun haricinde instagramdan kaynaklanan genel bir sunucu sorunu yaşanıyor olabilir.

Instagram’a Giremiyorum. Ne Yapmalıyım?

Instagram’a girerken sorunlur yaşıyorsanız ve bu sorunlarınız adıan çözüm bulamıyorsanız sizlere sunduğumuz yukarıda ki blog yazımızdan tüm detaylı çözümlere ulaşabilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba, Instagram uygulama sürümünüz ile Cihaz sürümünüz arasında bir uyumsuzluk yaşanabilir. Lütfen sürümlerinizi kontrol ediniz.