Instagram Ve Facebook sorunları

Instagram Ve Facebook Bir Kez Daha Sorunlarla Gündeme Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Dünyanın iki büyük sosyal medya devi Instagram ve Facebook yaklaşık 1 aydır stabil bir kullanım sunmuyor. Her iki uygulamada kimi zaman çökme kimi zaman da yavaşlama sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor. Özellikle dediğimiz gibi son bir ayda bu tarz hatalar ise çoğaldı. İlk olarak Facebook’un yavaşlaması bu durumun hemen ardından Instagram’ın çökmesi ve son olarak da geçtiğimiz Çarşamba günü Instagram sunucularında yaşanan beklenmedik hata sonucunda Instagram’ın tüm hesaplarda oturum kapatması. Ardı arkası kesilmeyen sorunlara bu sabah bir yenisi daha eklendi.

Uzun süredir sorunlarla boğuşan Instagram ve Facebook yeniden mini bir çöküş yaşadı. Bölgesel olarak birçok kullanıcı sabah saatlerinde giriş yapamadı. Giriş yapmayan kullanıcıların bazılarının hesapları da beklenmedik bir şekilde arıza vermeye başladı. Yaşanan sorun hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılmadığı gibi benzer sorunların devam edip etmeyeceği de bilinmiyor. Zira özellikle Instagram’ın son zamanlarda bu tip sorunları daha sık yaşamaya başladığını söyleyebiliriz. Hatta bu sorunlar için saldırı iddiaları yapan kullanıcılar bile var. Söz konusu iddiaların geçerli olup olmadığı ya da ne kadar doğru olduğu ise bilinmiyor. Bilinen şey ise Instagram’ın ve Facebook’un bir takım sorunlarının olduğu. Bunu açık olarak görebiliyoruz.

Instagram Ve Facebook Bir Kez Daha Sorunlarla Gündeme Geldi
4.4 (88.94%) 170 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Üzerinden Instagram Bağlantısını Kaldırma başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Üzerinden Instagram ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Galatasaray Menajer Yardımcısı Mert Çetin Taraftarları Heyecanlandırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Ve Facebook Bir Kez Daha Sorunlarla Gündeme Geldi” üzerine 3 düşünce

  1. Ferdi

    Facebooka bilgisayardan girin diyorsunuz ama biz telefondan uygulama olarak giriyoruz ve soylediniz uzere aynisini yapiyorum kaldiriyorum instgramdan cikiyorum orada yine bir baglanti cikiyor facebook ile giris yapin die ordakinden bir turlu kurtulamiyorum facebooka giriyorum uygamalara kaldirdigim hesap yine orda duruyor instgram buna bir cozum yokmu

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir