Instagram sorunları

Instagram ve Facebook Çökme Sorunuyla İlgili İlk Açıklama Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Yaklaşık 1 ay kadar önce açıklanan yeni verilere göre Instagram’ın aylık kullanıcı sayısı 400 milyonu buldu. 1 seneden daha kısa bir süre içerisinde 100 milyon yeni kullanıcı kazanan Instagram büyük bir çıkış yakaladığını böylece göstermiş oldu. Facebook’un alt kademesinde çalışan bir uygulama olarak gösterilen Instagram’da yaşanan bu büyüme sonrasında ise kullanıcılara kötü bir haber geldi. Söz konusu habere göre Instagram bir süre boyunca kapandı. Üstelik sadece Instagram’da değil beraberinde Facebook uygulaması da belli bir süre boyunca çökme sorunu yaşadı. Yaşanan bu orunun ardından Instagram hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Resmi bir açıklamanın gelmemesi bu konuda iddiaları daha da güçlendirdi. Kısa bir süre sonra yeniden açılan erişim sonrasında beklenen haberde geldi. Facebook yetkilileri yaşanan çökme sorunu nedeniyle ilk açıklamayı yaptılar. Yapılan açıklamada ortaya dolaşan iddialara karşı olarak Facebook’un ve Instagram’a her hangi bir saldırı durumu olmadığı söylendi. Sorunun baştan beri söylendiği gibi sunucu kaynaklı olduğu ve bakım çalışması sırasında erişimin kesildiği söylendi. Henüz konu hakkında araştırmanın sürdüğü söylense de kesin bir dille saldırı iddiaları yalanlandı. Çökme sorununun ise şuan için tam olarak çözüldüğü belirtildi. Sorunun yeniden ortaya çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu.

Instagram ve Facebook Çökme Sorunuyla İlgili İlk Açıklama Geldi
4.5 (90.6%) 183 votes

Bir önceki yazımız olan Bülent Şakrak Evlendi İddialarını Yalanladı başlıklı makalemizde Bülent Şakrak, Bülent Şakrak Instagram ve Ceyda Düvenci hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Müzik Eklemek İçin Video Düzenleme Programları
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram ve Facebook Çökme Sorunuyla İlgili İlk Açıklama Geldi” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir