Instagram Video Görüntüleme Sayılarını Arttırmak

Instagram Video Görüntüleme Sayılarını Arttırmak

Instagram’ın yayınlanan son güncellemeleri uygulamayı çok daha işlevsel hale getirdi. Yayınlanan güncellemeler arasında özellikle Instagram’ın kullanım yapısını değiştirenleri artık uygulamayı çok daha işlevsel hale de getirdi. Hem kullanıcı isteklerine göre hem de artık uygulamada daha fazla süre geçirmek için yayınlanan bu güncellemeler arasında en çok dikkat çekenlerinden birisi ise Instagram Video Görüntüleme olmuştu. Instagram Video Görüntüleme Sayılarını Arttırmak mümkün mü?

Facebook tarafından video paylaşımlarına verilecek olan önemin arttırılacağının belirtilmesinin hemen ardından gelen video güncellemesinden sonra Instagram Video Görüntüleme daha bir öne çıkmaya başlamıştı. İlk olarak Instagram video paylaşım süreleri arttırılmış ve 15 saniye olan süre 60 saniye süresine çıkarılmıştı.

Video paylaşımlarının tam olarak 1 dakikaya uzatılması ise Instagram kullanıcılarının videolara yönelmesini sağlamaya başladı. Bu durumun farkında olan Instagram ise video özelliği için sürekli olarak yeni güncellemelerde sunmaya başladı. Bu noktada Instagram tarafından sunulan yeni güncellemelerden birisi de video görüntüleme bilgisi güncellemesi olmuştu.

Artık kullanıcılara videolarının ne kadarının görüntülendiğini ne kadar beğeni aldığını rakamsal olarak sayaçlarla ifade eden Instagram’ın bu yönü ile beraber video görüntüleme sitelerine de rakip olduğunu söylemek gerek. Zira artık sadece video görüntülemelerini arttırmak için çalışmalar yapan kullanıcılarla bile karşılaşabiliyoruz. Peki video görüntüleme oranlarının arttırılması ne işe yarar? Ve video paylaşım sayıları nasıl arttırılır? Detayları ile bakalım.

Instagram Video Görüntüleme si Nasıl Arttırılır?

Instagram Video Görüntüleme sini arttırmak için öncelikle videolarınızın kalitesini arttırmanız lazım. Çok daha profesyonel bir kameraya sahip olan akıllı telefonları kullanmak bu konuda size büyük bir ayrıcalık sağlayacaktır. Bunun dışında video süreleri de video görüntülemesinin arttırılması için oldukça önemli.

Her ne kadar sınır 1 dakika olsa da video paylaşımlarınızda illa ki 1 dakika süreye sahip olacak videolar paylaşmanıza gerek yok. Videonuzun niteliğine göre süreyi azaltıp arttırmanız oldukça etkili olacaktır. Bunun dışında video kalitesini arttırmak için videolarınızı düzenleyerek paylaşmanızın da etkisinin oldukça büyük olduğunu belirtelim. Zira ne kadar net görüntüye sahip olan bir video paylaşılırsa o kadar çok görüntüleme elde etme imkanınıza var.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

Bunun dışında video görüntülemenizi arttırmak için son olarak Instagram Video Görüntüleme si satın alma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem ile beraber video görüntüleme oranlarınız artacak ve haliyle diğer kullanıcılarda videolarınıza daha fazla ilgi gösterecektir.

instagram-video-görüntüleme

Instagram Video Görüntüleme Sayılarının Yüksek Olmasının Artıları Neler?

Tıpkı standart paylaşımlarınızda olduğu gibi video paylaşımlarınızda da görüntüleme sayısı oldukça önemli. Nasıl ki YouTube gibi video paylaşım platformlarında video izlenme oranının yüksek olması videonun sahibine birçok artık kazandırıyorsa Instagram için de bu durum olduğu gibi geçerli. Video görüntülemelerinizin yüksek olması Instagram hesabınızın trafiğinin de artmasını sağlar.

Haliyle bu durumda da çok daha fazla kullanıcı hesabınızı ziyaret ettiği için çok daha fazla takipçi elde etme imkanı da bulmuş olursunuz. Bu nedenle tıpkı paylaşımların beğeni oranına özen göstermek gibi video görüntülemelere de özen göstermek takipçi kazanmak için etkili yöntemlerden biri olarak dikkat çekmekte.

https://www.instatakipci.com/

Instagram video görüntüleme nedir?

Instagram üzerinden paylaştığınız videoların altında bilgi olarak verilen videonun görüntülenme yani izlenme sayısıdır.

Instagram video görüntüleme nasıl arttırılır?

Instagram video görüntülenmelerinizi arttırmak için paylaşımlarınızda hashtagler kullanabilir ve videonuzu öne çıkarabilirsiniz. Hızla görüntüleme sayınızı arttırmak için ise video görüntüleme satın alabilirsiniz.

Instagram video görüntüleme hizmetini nereden satın alabilirim?

Instagram video görüntüleme hizmetini Instatakipci.com üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
6 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir