Instagram Video Paylaşımı Güncellemesi

Instagram Video Paylaşımı Güncellemesi Detayları

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri hiç şüphesiz Instagram. İlk çıktığı yıllardan bu yana sürekli olarak değiştirilen ve değişimleriyle de aslında sürekli olarak geliştirilen uygulama son dönemde ise güncelleme sayılarını bir hayli artış göstermeye başladı. Son dönemde değişme hareketi içerisine girdiği de bilinen Instagram uygulamasının artık sürekli yeni güncellemeler alacağı da konuşuluyor. Zira doğrudan Instagram tarafından da gelen açıklamalar aslında bu bilgileri doğrular nitelikte. Zira henüz iletişim butonları uygulamaları ve tasarım değişikliklerinden sonra resimlerin hikayesi özelliğini de kullanıcılara sunan Instagram’ın son dönemde ise artık video güncellemeleri üzerine yoğunlaşacağının da bilgisi verildi.

Doğrudan Instagram tarafından yapılan açıklamayla beraber uygulama için oluşturulacak olan yeni video güncellemesinin detayları da belli olmaya başladı. Belli olan ilk detaylara göre ise video güncellemesi sadece kullanıcılar içinde geçerli olmayacak. Bunun dışında video güncellemeleri sayesinde artık Instagram’da beğendiği videoları ön plana çıkarabildiği gibi kendi videolarını da paylaşacak. Bunun dışında kullanıcılara videolar artık kategoriler halinde verilecek. Yani kullanıcıların istedikleri her hangi bir kategoriye girerek tıpkı Youtube videolarında olduğu gibi doğrudan video izlemeleri de yapabilecekler. Uygulamayı çok daha işlevsel bir hale getirecek olan güncellemenin ise yakın bir aralık sonrasında denemeleri tamamlanıp tamamlanmaz piyasaya sürülmesi bekleniyor. Söz konusu güncellemelerin içeriğinin daha ne gibi yenilikler barındıracağı da merak konusu.

Instagram Video Paylaşımı Güncellemesi Detayları
4.5 (89.28%) 433 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Etkinlik Güncellemesi Geliyor başlıklı makalemizde instagram, Instagram video ve Instagram Video güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Takipçi Sayısında Yer Alan K ve M harflerinin Anlamı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir