Instagram Video süresi

Instagram Videoları Sonunda 60 Saniye Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Son iki haftadır yeni bir güncelleme dalgası içerisine giren Instagram hem web sürümü için hem de mobil uygulama sürümü için birçok yenilik haberi duyurdu. İlk güncelleme web sürümü ile alakalı oldu ve web sürümüne birçok yeni işlevsel özellik eklendi. Bununla beraber uygulamanın ana sayfa düzenini de değiştiren bir güncelleme daha yapan Instagram, bu güncellemeyle ise beklemediği bir tepki aldı ve güncellemesini geri çekmek zorunda kaldı. Fakat buna rağmen Instagram mobil uygulaması için bir güncelleme daha duyurdu.

Bu kez yeni güncellemede ise kullanıcılara hem iyi haber hem de kötü haberler geldi. İlk olarak çıkış butonunu uygulamadan tamamen kaldıran uygulama yöneticileri bu güncellemeyle tepki çekmeye başladı. Fakat bu güncellemenin hemen ardından ise 7.19 sürümüyle beraber artık video paylaşma süresinin de uzatıldığı ve 60 saniyeye çıkarıldığı belirtildi. Daha önce 15 saniye ile sınırlı olan video süresinin artması ise büyük beğeni topladı. Instagram yetkilileri ise konu hakkında henüz bir açıklama yapmamasına karşın video süresinin gelen tepkilere göre bir süre sonra yeniden arttırılabileceği haberleri de verildi. Bununla beraber uygulamanın büyük tepki toplamasına neden olan çıkış butonu güncellemesi içinse nasıl bir adım atılacağı merak konusu oldu. Zira daha öncede ana sayfa yapısının değiştirilmesi tepkilere neden olmuş ve Instagram geri adım atmıştı.

Instagram Videoları Sonunda 60 Saniye Oldu
4.5 (89.61%) 431 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’ın Neden Paylaşımları Kaldırdığı Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Aslıhan Doğan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Bir Dizi Yeni Özellik Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir