Instagram Web

Instagram Web Arama Butonuna Büyük İlgi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram platformunun en çok eleştirilen yanı tüm kullanıcıların aslında ortak olarak birleştikleri nokta. Bu nokta ise Instagram’ın tam olarak sadece akıllı telefonlarda kullanılıyor olması. Zira diğer bütün sosyal medya uygulamaları hem mobil platformlarda hem de bilgisayar web ortamında kullanılabiliyor. Ama Instagram için aynısını söylemek mümkün değil. Zira söz konusu uygulama sadece akıllı telefonlarda tam olarak kullanılabiliyor. Web sürümünde paylaşım yapmak mümkün olmuyor. Bu durumun farkında olan yetkililer ise konu hakkında geçmiş zamanlarda çalışmalar yapıldığını defalarca gündeme getirmişti.

Uzun süredir bahsedilen çalışma için sonunda somut bir adım ise atıldı. Instagram ilk somut adımda ise web platformu için en çok aranan özelliklerden biri olan arama motorunu getirdi. Yani artık web sürümünden de Instagram hesabınıza giriş yapıp diğer kullanıcıların profillerini arama kutusu sayesinde rahatlıkla arayabiliyorsunuz. Uygulamaya ilk etapta binlerce kişinin de destek verdiği ortaya çıktı. Şimdiden arama butonunu deneyenlerin sayısı ise milyonlarla ifade ediliyor. Bu ilgiden oldukça memnun olan Instagram web sürümüne de yönelir mi bilinmez ama bu konuda ciddi adımların atılacağı kesin. En azından Instagram gelen bu ilgiyi karşılıksız bırakmayacaktır. Daha önce de bu konuda birçok örnekle karşılaştık ve Instagram’ın gelen ilgiye ne derece tepki verdiğini tüm kullanıcılar biliyor.

Instagram Web Arama Butonuna Büyük İlgi
4.5 (89.25%) 106 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Üzerinden Yapılan Satışa Sınırlama başlıklı makalemizde instagram, Instagram satış ve Instagram Üzerinden hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Deniz Çakır Cesur Paylaşımını Instagram Hesabından Kaldırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir