Instagram Windows 10 yeni tasarım

Instagram Windows 10 İçinde Tasarım Desteği Sunacak Mı?

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Facebook, Twitter derken çıktığı andan itibaren dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri halin gelen Instagram, bu unvanını korumak için çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda sürekli yeni güncelleştirmeler ile Instagram’ın uygulamaya yeni özellikle kattığı biliniyor. Zira son dönemde de ortaya atılan iddialara göre artık sadece özellikler bazında değil Instagram yeni tasarım konusunda da bir adım atmaya hazırlanıyor. Ciddi değişikliklerin olacağı yeni tasarım konusunda detaylar henüz belli olmaya başlamışken Instagram’dan beklenen bir haber daha geldi.

Bu süreç içerisinde Instagram Windows 10 içi uygulama desteğini başlattığını belirtti. Windows uygulama mağazalarından indirilebilir içerik haline gelen Instagram, bu adımdan sonra yeni iddialar ile tekrar gündeme gelmeye başladı. Zira bu kez de Instagram’ın Windows 10 mobile işletim sistemi için de yeni bir tasarım değişikliğine gidileceği konuşuluyor. Daha doğrusu yeni yapılacak tasarımın doğrudan Windows 10 mobile işletim sistemindeki Instagram’a da etki edeceği düşünülüyor. Yakın zamanda bu konuda net açıklamayı yapacak olan Instagram’ın şimdiki hamlesi ise merak konusu. Zira Windows 10 mobile sürüm için hala belli eksiklerin olduğu ve uygulamanın tam olarak Android sürümlerle aynı seviyede olmadığı biliniyor. Bunun içinde yakın zamanda yeni güncelleştirmeler görmeye başlayacağız gibi.

Instagram Windows 10 İçinde Tasarım Desteği Sunacak Mı?
4.4 (88.87%) 275 votes

Bir önceki yazımız olan Zerrin Tekindor Hacker Saldırısı İçin İlk Adımı Attı başlıklı makalemizde Zerrin Tekindor, Zerrin Tekindor Hacker Saldırısı ve Zerrin Tekindor Hacklendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Zlatan Ibrahimovic Takımından Ayrılacağını Instagram Hesabından Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir