Instagram Windows Phone Versiyonu güncelleme

Instagram Windows Phone Versiyonu İçin Yeni Güncelleme

Windows işletim sistemine sahip olan ve NOKIA, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra Microsoft adıyla piyasada satışa sunulan akıllı telefonlar bir türlü istenen başarıyı elde edememişti. Android ve İOS gibi işletim sistemlerinin gerisine düşen ve akıllı telefon pazarında ciddi kayıplar yaşayan Windows işletim sistemli akıllı telefonlar uygulama desteği konusunda da yetersiz kalmaya başladı. En çok bilinen sosyal medya uygulamaları bile Windows sürümlerini yayın geçirmedi. Bu uygulamalardan birisi de Instagram olmuştu. Uzun bir süre boyunca Windows telefonlar için uygulama desteği vermeyen Instagram, geçtiğimiz aylarda beta sürüm yayınlamış ve Windows Phone kullanıcılarını umutlandırmıştı.

Beklenen haberde geçtiğimiz haftalarda geldi. Instagram Windows telefonlar için kararlı sürümü yayınladı. İlk etapta büyük eksiklikleri olsa da zamanla gelen güncellemeler sayesinde sistemin eksikleri de kapatılmaya başlandı. Özellikle güvenlik ve çökme sorunları yaşandığı ileri sürülen uygulamaya bu hafta yeni bir güncelleme daha geldi. Söz konusu güncellemenin amacı ise Windows sürüme yeni bir özellik kazandırmak değil. Bunun aksine güncellemenin amacı belli güvenlik açıklarını kapatarak sistemde yaşanan çökme sorunlarını gidermek oldu. Mini güncelleme konusunda ise kullanıcıların sadece mağaza uygulamasından güncellemeleri yapmalarının yeterli olacağı belirtildi. Güncelleme hakkında ise Instagram yetkililerinden her hangi bir açıklama gelmedi. Her hangi yeni bir özelliğin gelmeyecek olması bu durumun nedeni olarak gösterilebilir.

Instagram Windows Phone Versiyonu İçin Yeni Güncelleme
4.4 (88.24%) 182 votes

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Şampiyonluk Açıklamasını Instagram’dan Yaptı başlıklı makalemizde Beşiktaş Instagram, Beşiktaş Şampiyonluk Açıklaması ve Beşiktaş Şampiyonluk paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Mustafa Ceceli’den Kayahan’a Anlamlı Veda
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir