Instagram uygulamaları

Instagram Yeni Kuralları Belirledi

Son yılların en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram yeni kuralları hakkında açıklamada bulundu. . Artık neredeyse bir sektör haline gelen Instagram ise bu ilgiye olumlu yanıt vermek ve aynı zamanda kullanıcılarının da haklarını korumak için sürekli yeni girişimlerde bulunuyor. Söz konusu bu yeni girişimlerden biri de Instagram’ın değişen kuralları. Satın alınır alınmaz belilenen ve yeterli olmayan kurallara sahip Instagram bu konuda çok eleştiri almaya başlayınca artık harekete geçti. Söz konusu yeni kuralların gelen şikayetlerden ötürü çıkarıldığını söylemek mümkün.

Diğer bir değişle Instagram yeni kuralları biraz daha sıkı tutarak çok daha güvenli bir kullanım alanı sunmayı amaçlıyor. Yeni kuralların neler olduğu konusunda biraz açıklama yapmak gerekirse, ilk olarak bilinmesi gereken Instagram’ın çok daha güvenli hale geldiği. Zira özellikle pornografik tarzda yapılan paylaşımlar yeni kurallar ile artı sınırlandırılacak. Bu sayede Instagram yeni kuralları ile çok daha güvenli bir hal alacağını belirten yetkililer bununla beraber çok daha katı bazı yönergeler koyacaklarını da belirttiler. Böylelikle sahte kullanımı çok büyük oranda azaltmayı planlayan Instagram’a kullanıcıların bu konuda destekleri ise tam. Gelen mesajlardan yeni kuralların çok daha güvenli bir kullanım oranı sunduğu ortada. Yeni kurallar hakkında detayların ise kısa süre içerisinde tam olarak paylaşılması bekleniyor. Yetkililerin açıklamaları da bu yönde.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Instagram Yeni Kuralları Belirledi
4.5 (89.2%) 137 votes

Bir önceki yazımız olan Emmanuel Emenike 'ye Kaptan Emre’den Büyük Jest başlıklı makalemizde Emmanuel Emenike, Emmanuel Emenike Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İbrahim Tatlıses Instagram Hesabından Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir