Instagram Yeni uygulaması

Instagram Yeni Reklam Modeli Nasıl Kullanılacak

Instagram’ın en güncel sürümü geçen hafta piyasaya sürüldü. Mobil marketlerden indirilebilen 7.5 sürümle beraber binlerce kullanıcı yeni sürüme de ulaşmaya başladı. Tüm bunlarla beraber Instagram’ın birçok işleyişi de değişmeye başladı. Daha önce bazı bölgelerde kullanılan yeni reklam modeli de yeni güncellemeyle beraber ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Son günlerde duyurulan yeni reklam modeli. Artık 30 ülke dâhil Türkiye’de de kullanılacak. Peki, Instagram’ın yeni reklam modeli nasıl kullanılır? Ne gibi detaylar içeriyor?

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor; yeni reklam modeli ancak 30 Eylül tarihinde kullanılmaya başlanacak. Söz konusu reklam modelini küçük satıcılardan büyük firmalara kadar herkes kullanabilecek. Tabi bunun için öncelikle Instagram’a başvurmanız gerekiyor. Kullanıcıların ekranlarında artık yeni reklamlarla beraber tam sayfa reklam görüntüleri olacak. Özellikle büyük firmalar için büyük ayrıcalık olan bu uygulama ayrıca video reklamlara da izin verecek. Yani 30 saniye süre boyunca reklam filmleri çekebileceksiniz. Yavaş yavaş sayfalara entegre edilmeye başlanan yeni reklam modeli için şikayetlerde yok değil. Özellikle açılır pencere reklamlarının kaldırma durumunun da olduğunu söylemek lazım. Tüm bunlarla beraber özellikle Instagram satışı yapan kullanıcılar için yeni reklam modelinin büyük bir katkısı olacağını söyleyebiliriz. Ne kadar etkili olur bilinmez ama sadece rakamlara bakacak olursak epey bir etki yaratacağı düşünebiliriz. Yine de net sonuçlar için mutlaka uygulamanın hayata geçeceği tarihi beklemek gerekiyor. Zira bölge bölge bu uygulamanın farklılıklar oluşturabileceği söyleniyor.

Instagram Yeni Reklam Modeli Nasıl Kullanılacak
4.4 (88.95%) 456 votes

Bir önceki yazımız olan Alex Instagram Paylaşımıyla Teröre Lanet Etti başlıklı makalemizde Alex, Alex Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Taylor Swift Sosyal Medyanın Diline Düştü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir