Instagram Yorum Sorunu

Instagram en çok kullanılan sosyal platformlar arasındaki yerini koruyan ve sürekli kullanıcı sayısını arttıran bir uygulama olmayı da başarıyor. Instagram’ın bu kadar fazla kullanıcı sayısına ulaşması ve sürekli olarak da bu sayısı arttırması bazı kullanıcıların sorunlar yaşamasına da neden oluyor. Yaşanan bu sorunların en büyük nedenlerinden biride Instagram yorum atma sorunu.

Instagram yorum atma sorununun en büyük nedeni yine kullanıcıdan kaynaklanıyor. Tabi bazı durumlarda Instagram uygulamasından dolayı da kaynaklanabilen sorunlar genelde kullanıcı kaynaklı. Böyle bir durumun farkında olan Instagram ise durumu çözmek için yeni bir bildiri yayınladı. Sorunun kullanıcı kaynaklı olduğunu vurgulayan Instagram, bu sorunu yine kullanıcının çözebileceğini belirtti.  Bu sorunu çözmek için ise ilk olarak yapmanız gereken cihazınızın uygulama yöneticisi kısmına girmeniz. Uygulama yöneticisi kısmına girdikten sonra uygulamalardan Instagram’ı seçmeniz gerekiyor. Ardından seçenekler arasında bulunan ön bellek temizleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra ise kısa bir süre işlemin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Ardından kullanıcı adınız ve parolanız ile tekrar giriş yaptıktan sonra sorununuz çözülmüş oluyor.

Instagram Yorum Sorunu
4.4 (88.13%) 155 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Ceza Uygulaması başlıklı makalemizde instagram, Instagram bilinmesi gerekenler ve Instagram ceza hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Marc Jacobs Son Instagram Paylaşımı İle Dünyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Yorum Sorunu” üzerine bir düşünce

  1. Veysel Şimsek

    Instagram yorum atma sorununun çözülmesi için özel bir uygulama var mı? Yorumları yapıyorum zaman zaman aksamalar oluyor

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir