Instagram Yorum Sorunu

Instagram Yorum Sorunu

Instagram en çok kullanılan sosyal platformlar arasındaki yerini koruyan ve sürekli kullanıcı sayısını arttıran bir uygulama olmayı da başarıyor. Instagram’ın bu kadar fazla kullanıcı sayısına ulaşması ve sürekli olarak da bu sayısı arttırması bazı kullanıcıların sorunlar yaşamasına da neden oluyor. Yaşanan bu sorunların en büyük nedenlerinden biride Instagram yorum sorunu.

Instagram yorum sorunu genel olarak kullanıcıdan kaynaklanıyor.

Tabi bazı durumlarda Instagram uygulamasından dolayı da kaynaklanabilen sorunlar genelde kullanıcı kaynaklı. Böyle bir durumun farkında olan Instagram ise durumu çözmek için yeni bir bildiri yayınladı. Sorunun kullanıcı kaynaklı olduğunu vurgulayan Instagram, bu sorunu yine kullanıcının çözebileceğini belirtti.  Bu sorunu çözmek için ise ilk olarak yapmanız gereken cihazınızın uygulama yöneticisi kısmına girmeniz. Uygulama yöneticisi kısmına girdikten sonra uygulamalardan Instagram’ı seçmeniz gerekiyor. Ardından seçenekler arasında bulunan ön bellek temizleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra ise kısa bir süre işlemin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Ardından kullanıcı adınız ve parolanız ile tekrar giriş yaptıktan sonra sorununuz çözülmüş oluyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/coklu-video

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.4
155
  1. Veysel Şimsek

    Instagram yorum atma sorununun çözülmesi için özel bir uygulama var mı? Yorumları yapıyorum zaman zaman aksamalar oluyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir