Kurumsal Instagram hesapları

Instagram Yorumlarda Değişikliğe Gidiyor

Sosyal medya devi Instagram bir kaz daha aldığı karar ile gündem oldu. Daha önce birçok kez radikal karar alan ve aldığı bu kararlarla adından sıkça söz ettiren Instagram bu kez de kullanıcıların yorumlarıyla ilgili yeni bir uygulama başlatmaya hazırlanıyor. Son dönemde değişikliğe gitme kararı alan uygulama bu kez yaptığı uygulama ile tepki çekecek gibi. Zira yapılan açıklamaya göre Instagram artık kurumsal şirket hesaplarını kontrol altına alacak. Bu noktaya kadar her şey normal gözükebilir fakat Instagram bu kez şirketlerin yaptıkları paylaşımları değil şirketlerin hesaplarına karşın yapılan paylaşımlar hakkında yeni kararlar aldı.

Alınan kararlara göre Instagram’da artık kurumsal hesaplara yapılan yorumlar kontrol altına alınacak. Yapılan tüm yorumlar kontrol altına alınırken kurumsal firma hesabına karşı yapılan her hangi bir olumsuz yorumda direk olarak Instagram tarafından engellenecek. Instagram tarafından engellenen yorumlar ise doğrudan silinecek. Kurumsal hesapları korumak adına yapılan bu yeni uygulama sayesinde Instagram’a hem tepki hem de beğeni yorumları da gönderilmeye başlandı. Hesaplar hakkında sadece hakaret içeren yorumlar mı kaldırılacak yoksa hesaplarda her hangi bir konu hakkında yapılan paylaşımlara gelen eleştirilerde mi kaldırılacak şimdilik bilinmiyor. Kısa süre içerisinde Instagram’ın resmi bloğundan bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

Instagram Yorumlarda Değişikliğe Gidiyor
4.5 (89.91%) 428 votes

Bir önceki yazımız olan Burcu Çetinkaya Anne Olduğunu Instagram’dan Duyurdu başlıklı makalemizde Burcu Çetinkaya, Burcu Çetinkaya Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’ın Güncellemeleri İle Gelen Yeni Özellikleri Nasıl Kullanılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir