Instagram Yüz Filtreleri

Instagram Yüz Filtreleri için Yeni Bir Seri Daha Yayınlandı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram kullanımını zenginleştirecek olan yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. 800 milyon kullanıcı sayısının açıklanmasının hemen ardından yorum sisteminde yapılan değişiklikler, uygulamayı daha güvenli bir hale getirmişti. Bunun hemen sonrasında ise yayınlanan çıkartmalarla beraber Instagram kullanıcıları iyimserliğe davet etmişti. Tüm bunlar başarılı değişimler olarak değerlendirilip, yeni sürümde başarılı değişikliklere imza atıldığı açıklanmıştı. Şimdi ise Instagram’ı biraz daha eğlenceli hale getiren bir güncelleme daha yayınlandığı açıklandı. Instagram Yüz Filtreleri kısmına eklenen yeni güncelleme, Instagram’ı çok daha eğlenceli hale getirecek gibi duruyor. Hemen detaylara bakalım.

Instagram Yüz Filtreleri Konum Özellikleriyle Dikkat Çekecek

Yeni güncelleme sonrasında uygulamaya eklenen Instagram Yüz Filtreleri çok daha eğlenceli bir yapı sunuyor. Güneş gözlüğü olarak ekleyebileceğiniz yeni yüz filtrelerinde ilginç olan kısım ise güneş gözlüklerinde yansıyan görüntüler. Kullanıcılar burada istedikleri konumu kullanabilecekler. Güneş gözlüklerinin camlarından yansıyan konum istendiği gibi değiştirilebilecek. İsterseniz bu görüntüde Japonya’da isterseniz Londra’da ya da çok önemli bir turistik alanda, kısacası hemen her ülkeyi kullanabileceksiniz.

instagram selfie filtresi

instagram selfie filtresi geldi

Yayınlanan yeni güncelleme Instagram Yüz Filtreleri içerisinde en ilgi çekenlerinden biri olacak orası kesin. Bunun dışında güncellemenin hem Android hem de iOS için yayına girmiş olduğunu da belirtelim. Kullanıcılar şimdiden yeni filtreleri test edebilecekler. Ayrıca yeni filtrelerde arka plan renklerini değiştirmek ve dinamik seçimler yapmakta mümkün olacak. Yüz filtreleri için yeni bir özellik daha gelecek olursa, sitemizden yer vereceğiz.

Instagram Yüz Filtreleri için Yeni Bir Seri Daha Yayınlandı
4.5 (89.27%) 205 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Ruh Sağlığı Özelliği Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde instagram destek, Instagram güncelleme ve Instagram Ruh Sağlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ali Sunal İddialara Sert Çıktı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir