Instagram Zenginleri Bir Çılgınlık Haline Geldi

Instagram Zenginleri Bir Çılgınlık Haline Geldi

Yıllardır hayatımızda var olan instagram şimdi de karşımıza zenginleri ile çıkıyor. Evet, Instagram zenginleri hayatımızda ve var, olmaya da devam edecekler gibi duruyor. Peki, bu Instagram zenginleri nedir? Kimlerdir bu kişiler? Sözünü ettiğimiz bu kişiler aşırı zengin, uçak, lüks arabalar yatlar vs. bir sürü akla hayale gelmeyecek imkânlara sahipler. Kimi zaman özenilen, kimi zaman nefret edilen, kimi zaman çantalar dolusu para ile poz veren hatta parayı tuvalet kâğıdı olarak kullananları bile var bu kişilerin. Hatırlar mısınız eskiden tabi o zaman Instagram yok Richie RICH diye bir zengin çocuk vardı her istediğini yapar her istediğini alırdı tabi bir Instagram zengini değildi ama olsun o zaman bu uygulama olsaydı sıkı bir kullanıcı olabilirdi. Tabi bu anlattıklarımız zengin çocukları ve zenginler için geçerli.

Fakirlikten Arındırılmış Bir Dünya Rich Kids of

Instagram zenginleri özenerek kurgulanan Rich Kids of adlı bir uygulama sayesinde her gün zengin ve ultra lüks hayatlarını milyonların gözleri önüne seriyor. Tabi belli bir ücret karşılığında aylık olarak ortalama 1000 pound ödenerek üye olunan bu uygulama sayesinde fakirlikten arınmış bir dünya gözlerinizin önüne getiriliyor. Hatta ülkemizde bile var bu üyelerden. Instagram zenginleri öyle bir hal aldı ki artık her ülkenin kendi zenginleri bir hashtag açarak burada zenginliklerini sergiliyorlar. Artık bu durum size ne hissettirir onu bilemem.

Instagram ile Zengin Olmak

Artık Facebook ve Twitter’ın pabucu Instagram sayesinde dama atıldı. Yeni jenerasyon bu uygulamalar yerine Instagram’ı daha çok tercih eder oldu. Her gün milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı bu uygulama hayatta kolay yoldan para kazanmak için uğraşanların uğrak yeri oldu ve olmaya da devam edecek gibi görünüyor. Instagram da gün geçmiyor ki yeni bir fenomen çıkmasın, her gün aldığı bir ürünü ya da gezdiği yeri paylaşan, sağlıklı yaşam veya çocuk gelişimi ile ilgili bilgileri veren yüzlerce insan bu paylaşımları sayesinde binlerce lira kazanç sağlıyorlar. Bu kişiler paylaşımları sayesinde milyonlarca insana daha etkin ve hızlı ulaşarak ürünün tanıtımını televizyon reklamlarından daha hızlı bir biçimde yapabiliyorlar. Bu sayede hatırı sayılır bir gelirin ve ünün de sahibi olarak Instagram zenginleri arasına girebiliyorlar.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Mesaj Gitmiyor Sorunu

Instagram zenginleri durdurulamayan bir çılgınlık haline geldi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir süredir takip edilen hesaplar içerisinde en çok dikkat çekenlerin başında Instagram’ın zengin çocukları tarafından açılan hesaplar geliyordu. İlk olarak İranlı zengin gençler tarafından yapılan bu etkinlik kısa zaman içerisinde dünya genelinde yayınlanmaya başlamıştı. İranlı zenginlerin bu derece popüler olması ise kısa süre içerisinde diğer ülke kullanıcıları arasında da yayılmaya başlamıştı. Türk kullanıcılar tarafından da aynı hesaplar açılmış ve zenginlerin hayatları ile ilgili paylaşımlar yapılmaya başlanmıştı. Bir anda sosyal medyanın gündemi oturmaya başlayan bu paylaşımlar sonucunda ise artık zengin haytaların sırları da paylaşılır hale gelmeye başlamıştı.

Instagram’ın Zengin Çocukları Gösterişe Doymuyor

Bu durumdan rahatsız olan bazı kullanıcılar ise konuya farklı bir noktadan yaklaşma kararı aldılar. Bu yönde alınan karardan sonra ise bu kez zengin paylaşımlarından dikkat çeken fotoğrafları fakir kullanıcılar yorumladı. Fakir çocuklar olarak açılan bu Instagram hesabında ise tam tersi kullanım yapılmaya başlandı. Yani zengin kullanıcıların bu hesaplardan paylaştıkları pahalı araçlar ve pahalı ürünler karşılığında fakir kullanıcılar fakirlerin kullandıkları araçları paylaşmaya başladı. Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlanan hesaplara her geçen gün biraz daha fazla destek de gösterilmeye başladı. Bu şekilde kısa sürede zengin hesaplarını geçmesi beklenen yeni oluşum aslında bir nevi zengin hesapları ile dalga geçmeyi hedefliyor. Gördükleri ilgiliye bakılırsa bu durumda oldukça başarılı olduklarını da söylemek mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/

Instagram’da fenomen olmak için neler gereklidir?

Instagram fenomeni olmak için öncelikle etkileyici bir profil, kaliteli içerikler ve sadık takipçi kitlenizin olması gerekmektedir.

Instagram takipçi kazanmanın yolları nelerdir?

Instagram takipçi kazanmak için sitemizi ziyaret edebilir ve takipçi satın alma yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir