Instagram güncelleme

Instagram ZOOM Güncellemesi Sadece iOS İçin Mi?

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Dünyanın en çok paylaşım yapılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram gerek görsel yönünün ön planda olması gerekse de ekstra filtre özellikleri ile beraber bu alanda en başarılı uygulamalardan biri olduğunu da söylemek gerekiyor. Facebook desteği ile beraber kullanıcı sayılarını her geçen gün biraz daha arttırmaya başlayan Instagram şimdilerde ise 500 milyonun üzerinde kullanıcı sayısı ile beraber en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları listesinde de ilk sıralarda yer almayı başardı. Tabi bu durumda Instagram’ın yaptığı güncellemelerin de etkisinin oldukça büyük olduğunu söylemek gerekiyor.

Zira sürekli güncellemeler yayınlaması Instagram’ın hem gündemde kalmasını hem de Instagram’ın çok daha kullanışlı hale gelmesine de olanak sağlıyor. Söz konusu güncellemelere her geçen gün bir yenisini ekleyen Instagram geçtiğimiz günlerde de yeni bir güncelleme daha yayınladı. Instagram ZOOM adı verilen yeni güncelleme ile beraber artık Instagram’ın fotoğraflarının da yakınlaştırılabildiği açıklandı. Profil resmi dahil tüm fotoğrafların yakınlaştırılmasına olanak sağlayan yeni güncelleme ile bir kez daha gündeme gelen Instagram, söz konusu güncellemesini ise sadece Apple iOS için yayınladı. Şuan için sadece iOS için yayınlanan güncellemenin Apple’a özel olup olmadığı ise merak konusu oldu. Zira Android için yayınlanmayan güncellemenin Android işletim sistemleri için yayın tarihinin de verilmediğini de belirtelim.

Instagram ZOOM Güncellemesi Sadece iOS İçin Mi?
4.5 (90.29%) 486 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hikayelere Yeni Bir Özellik Daha başlıklı makalemizde Explore Tab, instagram ve Instagram Hikayeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Messenger’dan Sonra Instagram İçinde Şifreleme Adımı Gelecek Mi?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir