Instagram’a Haber Akışı

Instagram’a Haber Akışı Modeli Geldi

Sosyal medya uygulamaları sürekli güncellenen uygulamalar olarak dikkat çekiyor. Sürekli insanların yeni bir alana yönelmesi yeni bir trendin ortaya çıkması bu durumun ana nedeni olarak gösterilebilir. Zira dünya üzerinde değişen bir akıma yönelik sosyal medya uygulamalarında yapılan güncellemeler aslında uygulamanın güncel kalabilmesi ve gösterilen ilgiyi sabit tutması için oldukça önemli olarak gösterilebilir. Bu konuya en çok önemi gösteren uygulamalardan birisi de Instagram uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde sürekli güncellemeler yayınlayan Instagram bu bağlamda yeni bir güncelleme daha yayınladı.

Yayınlanan bu yeni güncelleme ise bu kez tasarım konusunda değil de teknik bir konuda oldu. Yeni logo tasarımından sonra şimdide Instagram haber akışı sistemi getireceğini duyurdu. Haber akışı sistemini duyurduktan sonra tüm bakışları bir kez daha üzerinde toplamayı başaran Instagram aslında uzunca bir süredir Facebook tarafından kullanılan sistemi uygulamaya entegre etti. Yeni haber akışı sistemi ile büyük oranda beğeni toplaması beklenen Instagram’ın bu sayede uygulama içerisinde aktifliği de arttıracağı da düşünülüyor. Şuan için sadece Amerika bölgesinde yayına sürülen yeni güncelleme yakın zaman içerisinde ülkemizde dahil olmak üzere birçok merkezde de yayınlanacak. Söz konusu güncellemenin geri dönüşlerinin nasıl olacağı ise şimdilik merak konusu. Zira Instagram’ın son dönemde güncellemelerinin de beğenilmediğini söylemek gerekiyor.

Instagram’a Haber Akışı Modeli Geldi
4.3 (86.89%) 90 votes

Bir önceki yazımız olan Seren Serengil Ameliyat Açıklamasını Instagram’dan Yaptı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Seren Serengil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Fotoğraf Görüntülerken Donma Sorunu Nasıl Çözülür?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir