Instagram marka reklamları

Instagram’a Satış Ortaklığı Kazanç Sistemi Geliyor

Instagram birçok markanın uğrak noktalarından biri haline geldi. Birçok ülkenin nüfusunun ulaşamadığı sayılara ulaşan kullanıcı sayılarından mı yoksa yapılan paylaşımların çok kısa süre içerisinde yayılmasından mı bilinmez ama uygulamaya ciddi bir ilginin olduğu kesin. Bu bağlamda özellikle Instagram fenomenleri ve Instagram’da kayıtlı olan ünlü isimler birçok ünlü markanın hedefinde. Tabi reklam sistemleri üzerinden dönen bu çarkın sadece Instagram’da yer alan ünlü kişileri ilgilendirmediğini de söylemek gerekiyor. Bu farkındalığı kullanıcılara hatırlatmak için ise yeni bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen yeni uygulama Capish tam da bu iş için yapılmış bir uygulama. Uygulamanın amacı kullanıcılar ile şirketleri buluşturmak. Daha önce internet sitelerinde kullanılan satış ortaklığı benzeri bir sisteme sahip olan Capish uygulaması tıpkı bir sosyal medya uygulaması gibi telefonunuza indirerek kullanılıyor. Uygulamaya hemen herkes kayır olamıyor. Instagram hesap adınız ve e posta adresinizle beraber uygulamaya üye olmak için istek gönderiyorsunuz. Instagram hesabınız orta dereceli bir hesap dahi olsa ya da paylaşım yaptığınız alan ilgi çeken bir alan olması halinde hesabınız onaylanıyor. Bu durumda da firma sırasına giriyorsunuz. Uygulama otomatik olarak firmaların kullanıcıları seçmesini teklif sunmasını sağlıyor. Gerek kullanıcıların markalara ulaşması için gerekse de markaların aradığı kriterlerde kullanıcılara ulaşmaları için Capish uygulamasının oldukça avantajlı olduğunu söylemek gerek. Söz konusu uygulama nasıl bir etki yaratır bilinmez ama Instagram’dan para kazanma fikri yeni yeni bir sektör oluşturmaya başladı bile.

 

Instagram’a Satış Ortaklığı Kazanç Sistemi Geliyor
4.5 (89.74%) 419 votes

Bir önceki yazımız olan Beymen Club Yeni Bir Instagram Yarışması Başlattı başlıklı makalemizde Beymen Club, Beymen Club Instagram ve Beymen Club Instagram yarışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Direk Paylaşım Özelliği Beğeni Topladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram’a Satış Ortaklığı Kazanç Sistemi Geliyor” üzerine 2 düşünce

 1. semih kemal kaan

  instagram üzerinden satış yapmak istiyorum ve bu konu ile ilgili pek bir birikimim yok aldığım duyumlara göre satıcının eline ürün gelmeden aracılık ile sattığı ürün başına para veren firmalar yani amalatçılar toptancılar falan varmış. sistem şu şekilde işliyor; satıcıya yani aracıya ürün 30 tl ye geliyorsa satıcı bunu 50 tl yede satsa 100 tl yede satsa gene 30 tl haricindeki parayı alıyor ama satamassa bir kaybı olmuyor çünkü imalatçı ve/veya toptancı kargo ve fatura dahil herşeyi karşılıyor. burda satıcı bir nevi pazarlamacı oluyor ve sadece satabildiğinin parasını alıyor. bide imalatcı ve/veya toptancı bütün mesuliyeti alıyor.

  bu konu ilgilİ yardım talep ediyorum.
  Teşekkür ederim

  Cevapla
 2. Hasan GÖRMEZ

  Bu işlemler devamlı olarak tedarikçiler kullanılarak yapıldığından ilk önce bu konuda bir düzenleme olsa daha iyi olurdu. Hangi toptancıların hangi koşullarda iş verdiği önemli bence

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir