Instagram'a bilgisayardan giriş

Instagram Bilgisayar Üzerinden Fotoğraf Yükleme

Instagram bilgisayar kullanımı bilindiği gibi etkin değil. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve binlerce fotoğraf paylaşılan platform Instagram bildiğiniz gibi sadece akıllı telefonlardan fotoğraf paylaşımı yapılmasını destekliyor. Bu nedenle bilgisayar kullanıcıları için bir uygulama çıkarmayan Instagram aslında bir anlamda bu alanda akıllı telefon uygulaması olarak kullanılmayı amaçlıyor. Tabi bu durum birçok kullanıcının da bazı fırsatlardan yararlanmasını engelliyor. Bu durumun farkında olan Türk girişimciler ise sonunda Instagram’ı bu konuda alt etmeyi başardı. Growsta.com adı ile yapılan yeni girişim de kullanıcılar artık kendi bilgisayarlarında istedikleri fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşabiliyor.

Üstelik bunun yanında resimlerini zamanlama gibi bir özelliğe de sahip oluyorsunuz. Yani yüklemek istediğiniz resim ne zaman verdiyseniz o zaman Instagram hesabınıza ekleniyor. Bu girişimin kurucularından olan İsmail Sait’in ise yaptığı açıklamada “Growsta.com ile sisteme yükleyeceğiniz fotoğraflarınızı zamanlayarak istediğiniz tarihte Instagram’a yüklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz yirmi dakika sonra, dilerseniz de evlilik yıl dönümünüzde paylaşılması için fotoğrafınızı önceden yükleyip takviminize ekleyebiliyorsunuz” ifadelerini kullanarak konuya açıklık getirdi. Ünlü simin bu açıklamalarından sonra Instagram nasıl bir adım atar ya da bu uygulamaya izin verir mi bilinmez ama Türk girişimcilerin de artık dünya genelin de başarılı yazılımlara imza attığını söylemek mümkün. Zira söz konusu çalışmanın yakın zamanda çok daha geliştirileceği ve bu alanda yeni uygulamalarında geleceği her fırsatta duyuruluyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Instagram Bilgisayar Üzerinden Fotoğraf Yükleme
4.4 (88.45%) 213 votes

Bir önceki yazımız olan Anastasia Volochkova Bu Kez Instagram Paylaşımları İle Gündemde başlıklı makalemizde Anastasia Volochkova, Anastasia Volochkova Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Türkan Şoray Instagram Hesabı Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir