Instagram'ın kesintisi

Instagram’da 20 Dakika Süren Aksaklık

Her geçen gün biraz daha büyüme gösteren Instagram artık belli sınırları geçmeye başladı. Zira artık kullanıcı sayısı 300 milyonu bile aşıyor. Hal böyle olunca her gün daha fazla fotoğraf paylaşımı yapılıyor ve her gün daha fazla kişi Instagram’a giriş yapıyor. Durum bu olunca Instagram kimi zaman duyulan bu ilgiyi kaldırmakta zorlanıyor. Bu durumda bazı aksaklıkların yaşanmasına neden oluyor. Daha önce de birkaç defa yaşanan bu aksaklıklar öğle saatlerinde yeniden yaşandı. Saat 14:00 sıralarında yaşanan bu aksaklık nedeniyle Instagram’a belli bir süre giriş yapılamadı. Yaklaşık 20 dakika kadar süren çökme sorunu sonucunda ise Instagram yeniden açıldı.

Kısa süre sonra yeniden açılan Instagram’da son dönemde ardı ardına birkaç kez bu şekilde çöküntü yaşanması bazı iddialarında ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle sürekli saldırı alan Instagram’ın bu saldırılan sonucu çöktüğü gündemde olan iddiaların başında geliyor. Bunun dışında birçok kullanıcı çöküntünün teknik aksaklık olduğunu dile getirirken konu hakkında Instagram yetkilileri hiçbir açıklama yapmadı. Yaşanan sorunun kısa sürede giderilmesi bu yönde iddiaların büyümesini engelledi ama yine de kısa aralıklarla yaşanan bu aksaklıklar gözden kaçmıyor değil. Konu hakkında net bir açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu olmaya başladı.

Instagram’da 20 Dakika Süren Aksaklık
4.5 (89.47%) 245 votes

Bir önceki yazımız olan Tayfun Erdoğan’dan İlginç Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Emrah, Instagram ünlüler ve Tayfun Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagramın Nefes Kesen Modelleri
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir