Instagram’da 2016’nın En Beğenilen Fotoğrafları Açıklandı

Canlı yayın güncellemesi, resimlerin hikayesi özelliği, kaybolan mesajlar derken bir bir yeni özellikler kazanmaya başlayan Instagram artık açık ara sosyal medyanın en gözde uygulamalarından bir tanesi. Facebook desteği ile beraber hemen her gün gelişmeye de devam eden Instagram’ın yeni özellikleriyle beraber etkinliğinin de bir hayli artmaya başladığını söylemek gerekiyor. Son olarak Snapchat’in kullandığı hemen her özelliği kazanan uygulamanın etkinliğinin de artmasıyla beraber bu sene Instagram’ı en çok kullanan isimler, uygulamada en çok beğeni toplayan gönderilerde daha fazla merak edilmeye başlandı. Bu noktada yeni yıla girmeye sadece sayılı günler kala 2016 yılı için Instagram üzerinde en beğenilen fotoğrafları ve paylaşımları da açıklandı.

En Beğenilen Paylaşımlar Selena Gomez’in

2016 yılı için en beğenilen paylaşımların yer aldığı listede ise aslında pek de sürpriz olmadığını söylemek gerekiyor. Zira açıklanan listeye göre paylaşımları en çok beğenilen isim Instagram’ın fenomenlerinden biri olan hatta Instagram’ın zirvesinde olan isim Selena Gomez’in paylaşımları oldu.

Selena Gomez

Selena Gomez

103 milyon takipçi sayısı ile Instagram’ın zirvesinde olan ünlü ismin bu sene yaptığı paylaşımlarda en çok beğeni ve en çok yorumu alan paylaşımlar oldu. Uzun süre önce hastalık açıklaması yapmasından beridir Instagram kullanımını çok aktif  yapmasa da en beğenilen paylaşım yine Selena Gomez’in paylaşımı oldu. En çok beğeni alan paylaşımının 6 milyon beğeni rakamına yaklaştığı ünlü ismi takip eden bir diğer isim ise daha önce Instagram’ın zirvesindeki isim olan Taylor Swift oldu. Şimdilik 93 milyon takipçisi olan ünlü ismin hemen ikinci sırada yer aldığını da belirtelim.

Instagram’da 2016’nın En Beğenilen Fotoğrafları Açıklandı
4.5 (89.03%) 279 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Canlı Yayın Yapılamıyor Sorunu başlıklı makalemizde Canlı yayın kullanımı, Canlı yayın sorunu ve Instagram Canlı Yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir