Instagram kullanımı

Instagram’da 3D Fotoğraf Dönemi Yaklaşıyor

Instagram’ın yenilikleri göz ardı edilemeyecek kadar değişikliğe neden olmaya başladı. Genel anlamda fotoğraf kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan Instagram, öncelikle full HD fotoğraf desteğini kullanıcılara sunmuş ardından da kare fotoğraf zorunluluğunu ortadan kaldırmıştı. Bu büyük yenilikler Instagram’ın işleyişinde büyük farklılıklara neden olurken yeni iddiaların ortaya çıkmasına da neden olmaya başladı. İşte bu şekilde ortaya atılan iddialardan birisi de 3D fotoğraf desteği.

Yavaş yavaş telefonlarda da desteği verilmeye başlanan 3D fotoğrafların Instagram’a eklenmesi gündemde. Daha önce bu konuda net bir açıklama yapılmadı. Fakat İphone tanıtımında bazı detaylar ortaya atıldı. İphone’ın 25 Eylül’de çıkaracağı yeni akıllı telefonu için yapılan bu tanıtımda İphone’nin yeni telefonunun İphone 7 olarak çıkarılacağı ve artık fotoğraf çekimine 3D desteği verileceği söylendi. Yapılan bu açıklama sonucunda ise gözler Instagram’a çevrildi. Zira akıllı telefonların kameralarına özellikle son dönemde Instagram için büyük önem verilmeye başlandı. Bu durumda da Instagram’ın ileriye dönük bir desteğinin olup olmayacağı merak konusu oldu. Böyle bir durumdan dolayı da İphone’nin ilk adımı atmış olabileceği düşünülüyor. Fakat net bir açıklama henüz gelmiş değil. En azından şimdiden iddialar ortada dolanmaya başladı. Yeni akıllı telefon serilerinde de bu özelliğin ardık standart olarak bulunacağı düşünülüyor.

Instagram’da 3D Fotoğraf Dönemi Yaklaşıyor
4.4 (88.79%) 223 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Resim Görüntüleme Hatası Ve Destek Talebi başlıklı makalemizde instagram destek, Instagram hataları ve Instagram Resim Görüntüleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Canlı Yayın Özelliği Instagram Takipçi Kazanmada Etkili Mi?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir