Instagram’da Analiz Sistemi

Instagram’da Analiz Sistemi Detayları Belli Oluyor?

Instagram son dönemin en çok adından söz ettiren uygulaması olarak dikkat çekiyor. Zira uygulamanın bu kadar çok gündeme gelmesinin ana nedenleri arasında Instagram’ın son dönemde yaptığı atılımlar gösterilebilir. Yeni tasarım, yeni güncellemeler derken 400 milyon kişinin kullanmakta olduğu platform bir anda yazılı basında da yer alamaya başladı. Her ne kadar yeni gelen güncellemelerin birçoğu beğenilmese de bu şekilde Instagram’ın ses getirmeyi başardığını da söylemek gerekiyor. Medyada da geniş yer bulan tüm bu haberlerin ardından Instagram bu kez de analiz sistemi ile gündeme gelmeye başladı.

Bu zamana kadar yapılan birçok güncelleme 400 milyonu bulan dev kullanıcı kitlesine hitap ederken bu zamandan sonra yapılacak olan analiz güncellemesi ise sadece firma sahiplerini ilgilendirecek. Zira söz konusu güncelleme aslında yeni bir analiz sistemi üzerine olacak. Firma hesapları için açılan ürün tanıtılmaları yapılan, zaman zaman Instagram üzerinden yarışmalar düzenlenen hesaplara yönelik yapılacak olan bu güncelleme sayesinde etkinliklere kaç kişi katılmış, katılanların nitelikleri neler, bunun yanında günlük olarak söz konusu hesabı kaç kişi ziyaret ediyor gibi veriler alınabilecek. Yakın zamanda duyurulan yeni sisteme ilişkin en çok merak edilen konulardan biri ise kişisel kullanım yapan kullanıcıların bu ayrıcalıklardan yararlanıp yararlanmayacağı. Hemen belirtelim şuan için bu konuda Instagram’dan her hangi bir açıklama gelmedi. Fakat görünen o ki sistem sadece firma hesaplarını kapsayacak.

Instagram’da Analiz Sistemi Detayları Belli Oluyor?
4.5 (89.68%) 378 votes

Bir önceki yazımız olan Saadet Işıl Aksoy’dan Kördüğüm Teşekkürü başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Saadet Işıl Aksoy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Akış Yenileme Sorunu Nasıl Çözülür?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir