Instagram Beğeni Listesi Nasıl Görüntüleriz?

Instagram Beğeni Listesi Nasıl Görüntüleriz?

İçindekiler

Instagram’da hemen her gün milyonlarca fotoğraf paylaşımı yapılıyor. Instagram beğeni listesi gün ve saat olarak beğendiğiniz tüm gönderileri kayıt ediyor ve dilediğiniz zaman bakabiliyorsunuz. Yapılan paylaşım oranları o kadar çok artış gösterdiği Instagram’ın son verilerine göre günlük paylaşım sayısı 80 milyon rakamının üstüne çıkmaya başladı. Günlük 80 milyon paylaşım yapılan bir ortamın ne kadar renkli olduğu ise tartışılmaz. Haliyle hemen her gün birbirinden ilginç fotoğraflarla da karşılaşabiliyoruz. Genelde beğeni ile karşılık verilen bu paylaşımlar ise zaman zaman hatta çoğu zaman paylaşımın sayısının oldukça fazla olması nedeniyle arka sıralara da düşebiliyor. Instagram’ın son dönemde bu duruma en gel olmak için yeni bir sistemi olduğunu biliyoruz. Kullanıcıların bu sorununun çözmek için akış yapısını değiştireceğini belirten Instagram henüz yeni sistemin güncellemesini de yayınlamadı. Güncelleme yayınlanmasa da yeni sistem gelene kadar kullanıcıların yaptıkları beğenileri görmeleri de aslında oldukça basit. Bunun için Instagram ayarlarından belli ayarlamalar yapmanız yeterli.

Beğeni Arşivi

Instagram’da paylaşılan gönderilere yaptığınız beğenilerin arşivlendiği bir bölüm bulunmaktadır. Buradan, beğendiğiniz bütün gönderileri tek tek görebiliyorsunuz. Beğeni listesini görüntüleyerek, Instagram’da daha önceki zamanlarda neler beğenmişsiniz, hangi gönderiler hoşunuza gitmiş tek tek görebilirsiniz. Bu bölüm çok önceden beri olmasına karşın Instagram’da bu bölümü bulamayan kullanıcılar için nasıl bulabileceğinizi ve beğendiğiniz gönderileri kolayca nasıl inceleyebileceğinizi açıkladık. Instagram beğeni listesini görüntüleyerek kaybettiğiniz ama tekrar görmek istediğiniz gönderileri de eğer beğendiyseniz bu listeden görebilirsiniz. Aşağıdaki başlıkta beğeni listesini nasıl görüntüleyebileceğinizi detaylarıyla açıkladık. Siz de bu detayları inceleyerek çok kolay bir şekilde beğendiğiniz tüm gönderilerin listesine erişebilirsiniz.

Instagram Beğeni Listemizi Nasıl Görüntüleriz?

Instagram’da önceden beğendiğiniz gönderilerin listesine aşağıda belirtilen adımları uygulayarak kolayca erişebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hikaye Kapakları Nasıl Değiştirilir?

  • Daha önce beğendiğimiz fotoğrafların bir listesini görebilmek için öncelikle Instagram hesabımıza girip buradan da “Instagram seçenekleri” kısmını açmamız gerekiyor.
  • Girdiğimiz bu ayar menüsü üzerinden de ise “beğendiğiniz gönderiler” kısmına tıklamanız gerekiyor.
  • Beğendiğiniz gönderiler kısmına tıkladığınız zaman karşınıza bu zaman kadar beğendiğiniz fotoğrafların listesi gelecektir.
  • Yeniden eskiye göre sıralanmış bir şekilde karşınıza gelen listeden geçmiş beğenilerinizi de görüntülemeniz mümkün.

Instagram’da beğendiğiniz gönderilerin listesine ulaşabilir hatta Instagram’a ilk kaydolduğunuzda beğendiğiniz gönderilere bile buradan ulaşabilirsiniz. Veya çok hoşunuza giden ama Instagram yenilendiğinde kaybettiğiniz bir gönderiyi de eğer beğendiyseniz bu listeden kolayca bulabileceksiniz. Sitemiz sorularınızın yanıtı ve sorunlarınızın çözümü için gereken tüm desteği kaliteli içerikleri ile siz değerli takipçilerine sağlamaktadır. Bu nedenle sosyal medya süreçlerinizde merak ettiğiniz ne varsa bizlere sorabilir veya sorunlarınızın çözümü için talepte bulunabilirsiniz.  Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınız ile ilgili her detaya sitemizden ulaşabilir ve sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz. Sizlere kaliteli içerikler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Beğenilerim Arşivlenir Mi?

Instagram’da hoşunuza giden paylaşımları rahatlıkla beğenebilirsiniz. Daha sonra bu beğenileriniz size özel olarak arşivlenecektir. İstediğiniz zaman tüm beğenilerinizi kolaylıkla görebileceksiniz.

Beğeni Arşivimi Nasıl Görebilirim?

Instagram profilinizdem beğendiğiniz gönderilerin arşivine ulaşmanız çok kolay olacaktır. Seçenekler kısmından “Beğendiğiniz Gönderiler” bölümüne girerek, profilinizi kullanmaya başladığınız günden itibaren tüm beğeni gönderdiğini paylaşımları görebilirsiniz.

Instagram Beğeni Arşivini Kapatmak Mümkün Mü?

Instagram beğenilerinin arşivlenmesini istemiyor musunuz? Bu en doğal hakkınız ancak şuan için instagram beğenilerinin arşivlenmemesi ve arşivin kapatılması mümkün değildir.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba, ben birkac gün önce beğenilerime baktığımda yüzlerce başka beğeniler gördüm yani benim beğenmediğim hatta kesfette bile denk gelmediklerim sil sil bitmiyorum hatta sildikçe engel yedim silemiyorum da artık şifre mi de degistirdim ama hala devam ediyor bir bilginiz var mı acaba ?

    1. Merhaba, hesap gizliliğiniz herkese açık durumda ise kapatarak önleyebilirsiniz. Daha önce herhangi bir sitede Instagram bilgilerinizi paylaşmadığınızdan emin olun. Bu, hesabınızın güvenliği için tehlikelidir.