İrem Derici

Instagram’da Dantel Akımı Başladı

Her geçen gün Instagram’da yeni bir akım ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu akımları kimi zaman bir ünlü ismin paylaşımları ortaya çıkarıyor kimi zamanda bir fenomenin yaptığı paylaşımla kıvılcım ateşlenmiş oluyor. İşte bu durumun son örneklerinden birisi de İrem Derici’den geldi. Kısa süre önce eşi ile ayrılacağı haberleriyle gündeme gelen ünlü isim barışmanın ardından yeni albümünün yolda olduğunu belirten paylaşımlar yapmıştı. Zira son Instagram paylaşımında da İrem Derici “Dantel” adını verdiği yeni albümünün kapak fotoğrafını tanıtmıştı. Kapak fotoğrafından ilginç bir tasarım kullanan ünlü isim kafasına geçirdiği dantel tasarımıyla beraber poz verdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü şarkıcının bu paylaşımı ise kısa bir süre içerisinde yeni bir akıma dönüştü. Zira İrem Derici’nin takipçileri bu paylaşımdan sonra evlerindeki dantellerle verdikleri pozları paylaşmaya başladı. Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından yapılan paylaşımlar bir anda gündem oldu. Twitter’da da gündem olan konu bir anda Trend Topic olmayı da başardı. Hem albüm kapağına esprili bir yaklaşım yapan hem de albüm tanıtımına katkı yapmış olan takipçiler için ise İrem Derici’den de bir açıklama gelmedi. Yeni ortaya çıkan ve neredeyse akım haline gelmeyi başaran dantel paylaşımlarının ne kadar süreceği ise merak konusu oldu. Zira her ne kadar ilk zamanki kadar olmasa da hala bu şekilde paylaşım yapan birçok kullanıcının paylaşımlarını görüyoruz.

Instagram’da Dantel Akımı Başladı
4.5 (89.37%) 335 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Sayfada Reklam Gösterme Uygulamasına Devam Kararı Aldı başlıklı makalemizde instagram, instagram reklam ve Instagram Sayfada Reklam hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Cansu Taşkın Yeni Filmini Instagram’dan Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir