Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar Neler?

Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar Neler?

Sosyal medyanın artık açık ara en çok kullanılan uygulamaları arasında gösterilen Instagram, görsel yönünün ön planda olmasından mı yoksa Facebook desteğini arkasına almasından mı bilinmez ama son dönemde kullanıcı sayılarını da bir hayli arttırmaya başladı. Resmi blog sayfasından yapılan açıklama sonrasında da kullanıcı sayılarını kesin olarak 500 milyonun üzerine de çıkardığı açıklanan Instagram’ın yakaladığı bu başarı yayınlanan güncellemelerle de devam ettirildi. Peki Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar neler?Ardı ardına gelen yeni güncellemeler ile beraber birçok farklı özellik kazanan ve artık çok daha kullanışlı hale gelen Instagram’ın tüm bu güncellemelerine rağmen hala belli başlı sorunlar işle de gündeme geldiğini söylemek gerekiyor. Uygulama kullanımını olumsuz etkileyen bu sorunlar neler daha detaylı bakalım.

Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar

Instagram Hesabına Giriş Sırasında Server Hatası

Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar ın başında gelen “500 Internal Server Error” hatası kullanıcıların Instagram’a giriş yapamamalarına neden olmakta. Söz konusu sorunun nedeni ise genelde kullanıcı kaynaklı olmuyor. Genelde Instagram sunucularında yaşanan bir sorun nedeniyle kullanıcılar böyle bir hata ile karşılaşabiliyor. Sorunun çözümü içinde bir süre bekleyip ardından yeniden giriş denenebilir. Bunun dışında kullanıcılardan kaynaklı olduğu durumlarda da mutlaka internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmekte. Özellikle mobil veri kullanımında bu sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Instagram-sorunları

Instagram Hesabı Kapatıldı Sorunu

Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar ın bir diğeri ise Instagram hesabının kapatılması sorunu. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda hesabınıza giriş yapmak istediğiniz durumda hesabınızı kapatıldığı yönünde bir mesaj ile karşılaşıyorsunuz. Yaşanan sorunun nedeni birkaç farklı durumdan kaynaklı olabilir. Öncelikle belirtelim Instagram hesabınızı sildiyseniz ve geri açmak istiyorsanız bu mümkün değil ve böyle bir hata alırsınız. Bunun dışında Instagram kullanımında takipçi hilesi ya da topluluk kurallarını ihlal eden bir durum ile karşılaştıysanız bu durumda da Instagram size her hangi bir bildirim yapmadan doğrudan Instagram hesabınızı kapatabiliyor. Böyle bir durumda Instagram destek sayfası üzerinden Instagram ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Sosyal Medya Uzmanı Nedir?

instagram sik yasanan hatalar

Dondurulan Hesabın Geri Açılmaması Sorunu

Instagram yayınlandıktan uzunca bir süre boyunca hesap dondurma özelliğini kullanıcılara sunması. Hesaplarını belli bir süre bile kapatmak isteyen kullanıcıların bu nedenle tek yapabilecekleri hesaplarını silme işlemi olarak biliniyor. Fakat gelen istek mesajları sonrasında Instagram geçtiğimiz yıllarda hesap dondurma özelliğini de açık hale getirdi. Bu şekilde artık kullanıcıların hesaplarını sadece belli bir süre dondurmalarına da izin verildi. Fakat bu durum Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar dan birini yarattı. Özellikle hesabınız dondurma işlemi yaptıktan sonra kullanıcıların hesaplarını yeniden açamamaları sorunu epey bir gündem oldu.

Bu noktada hesabınız geri açamayan kullanıcıların yaşadıkları sorun aslında dondurma işlemi sürelerinde kaynaklanıyor. Zira Instagram tarafından da verilen bilgilere göre hesabınızı dondurduktan sonra mutlaka bu işlemin üzerinden 1-2 gün geçmesi gerekli. Eğer bu süreden daha önce hesabınızı geri açmak isterseniz hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz.

instagram hata

Dondurulan Hesap Açıldıktan Sonra Fotoğrafların Kaybolması

Hesap dondurma işlemi konusunda yaşanan sorunlardan birisi de dondurulan hesapların açılmasının hemen ardından Instagram’da yaptığınız bazı paylaşımların gözükmemesi. Instagram’da En Sık Yaşanan Sorunlar dan bir diğeri de bu.

Özellikle son paylaşımlarsa yaşanan bu durum Instagram serverlarından kaynaklı olan bir durum. Eğer hesabınızı dondurduktan sonra geri açtığınızda hesabınızda yer alan fotoğrafların olmadığını fark ederseniz yapmanız gereken bir süre beklemek. Zira çoğu durumda bir süre sonra kaybolan fotoğraflarda bir bir geri geliyor.

instagram-sorunları-3

Instagram’da Fotoğraf Paylaşamama Sorunu

Instagram’da yaşanan sorunlardan birisi de hesabınızdan resim paylaşımı yapamama sorunu. Hesabınıza girdiğinizde normal bir şekilde paylaşım yapmak istediğinizde hata ile karşılaşıyorsanız ya da paylaşım yapamıyorsanız benzeri bir sorun yaşıyorsunuz demektir. Bu sorunun da birden fazla neden olabilir. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer internet bağlantınızda bir sorun yoksa ve diğer Instagram profillerine rahatlıkla girebiliyorsanız bu durumda hesabınız Instagram tarafından belli bir süre engellenmiş olabilir. Topluluk kurallarını ihlal etmeniz ya da takipçi hilesi yapmanız durumunda Instagram tarafından bu şekilde engel alabiliyorsunuz. Eğer ilk defa engel almışsanız 48 saat paylaşım yapmanız engelleniyor. Bunun dışında aynı kural ihlallerini bir kez daha yapmanız durumunda hesabınız süresiz olarak engellenebilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Yorum Sabitleme Özelliği Geldi!

Instagram-topluluk-kuralları

Beğeni Ve Yorum Yapamama Sorunu

Instagram’da paylaşım yapamama sorununa benzer bir sorunda beğeni ve yorum yapamama sorunu. Bu sorunda yine paylaşım yapamama sorununa bağla nedenlerden kaynaklanıyor. Bunun dışında yorum ve beğeni konusunda Instagram’ın kullanıcılara sunduğu bir sınır var. Bir gün içerisinde bu sınırı aşmanız durumunda da beğeni ve yorum yapmanız engellenebiliyor. Bu gibi bir sorunda da 1-2 gün beklemeniz gerekmekte. Sorun kendiliğinden çözülecektir. Devam etmesi halinde ise Instagram ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram-Güncelleme-sorunları

Instagram’da Çökme Ve Donma Sorunu

En sık yaşanan bir diğer sorun ise Instagram hesabının çökmesi ve donması sorunları. Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda gönderileri göremiyor ya da Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda çalışmayı durdurdu hatası ile karşılaşıyorsanız bu durumda da yapmanız gereken Instagram uygulaması için ön bellek temizleme işlemi yapmak. Ön bellek temizleme ile Instagram’ın ön belleğinin dolmasından kaynaklı olan bu sorunu çözebilirsiniz. Bunun dışında uygulamayı silip bir daha yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

instagram-hesap-dondurma-sorunları

Instagram Ara Geçmişi Sorunu

Instagram artık arama geçmişi temizleme özelliğini kullanıcılara sundu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar daha önce arama yaptıkları kullanıcıların ve kelimelerin arama çubuğunda hatırlanmasını sağlayabiliyor. Söz konusu özellik arama işleminde büyük kolaylıklar sağlasa da bunun dışında arama geçmişini temizlemek istediğiniz durumlarda da yine Instagram arama geçmişi temizleme özelliğini kullanıcılara sunuyor. Söz konusu özelliği kullanmak için de yapmanız gereken ayarlar menüsünden “arama geçmişini temizle” seçeneğini kullanmak. Fakat bazı durumlarda kullanıcıların arama geçmişini temizlemesine rağmen aranan profiller yine görüntüleniyor.

Bu sorunu çözebilmek için de bir süre hesabınızı dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurup yeniden açtığınız durumda arama geçmişi de temizlenecektir.

Instagram- Hesap-dondurma

Instagram Şifre Hatası Sorunu

Kullanıcılardan en çok mesaj gelen konulardan birisi de Instagram şifre hatası sorunu. Kullanılan şifrenin yanlış girilmesi ya da kullanıcı adının yanlış girilmesi durumunda karşılaşılan sorun Instagram hesabınıza giriş yapamamanıza neden oluyor. Bu sorunu çözmek için ise şifre değiştirme işlemi de yapmanız gerekebilir. Şifrenizi sıfırlayarak şifre hatasından kurtulmanız da mümkün. Instagram “şifremi unuttum” bağlantısını kullanmanız yeterli olacaktır. Kayıtlı mail adresinizle beraber şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hikaye Kapakları Nasıl Değiştirilir?

Hesaba Giriş Yapamama Sorunu

Bu sorun genelde ardı ardına birçok kez yanlış şifre girilmesi durumlarında karşılaşılan bir sorun olarak dikkat çekmekte. Hesabınıza birkaç kez yanlış şifre ve kullanıcı adı giriş yaptığınızda Instagram hesabınızı engelleyebiliyor.

Bu durumda da genelde Instagram’a giriş için kullanılan telefonda engellenebiliyor. Bu sorunu çözebilmek için ise Instagram şifrenizi değiştirmeyi ve onay kodu alarak Instagram hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Ya da bu işlem için web sürüm üzerinden de Instagram hesabınıza girmeniz hesaba ulaşmanızı sağlayacaktır.

https://www.instatakipci.com/blog/

Instagram hesabım kapatıldı nasıl açabilirim?

Instagram hesabınız sebepsiz yere kapatılması pek mümkün değildir. Instagram kurallarını ihlal etmediğiniz sürece Instagram hesabınız kapatılmamaktadır. Sebepsiz yere kapatıldığını düşünüyorsanız Instagram destek birimiyle iletişime geçebilirisiniz.

Instagram bilirimleri gelmiyor?

Instagram bildirim gelmiyor sorununuz için ilk olarak Instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin daha sonra bildirim ayarlarınıza girerek hepsinin açık olduğunu teyit edin.

İşlem engellendi hatası nedir?

Instagram topluluk kurallarını ihlal ettiğiniz bazı dönemlerde Instagram hesabınıza kısıtlama getirmektedir. Kısıtlamalar beğeni, takip ve yorum engeli gibi işlemlerdir. Topluluk kurallarını ihlal etmeniz durumunda bu hata ile karşılaşırsınız.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
77 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba benim hesabım çalınmıştı kalan kişi hesabı işletme yapmış ve bir fotoğrafına tanıtım yapmış hesabı hem kişisel hesap yapamıyorum hemde 1 fotoğrafını silemiyorum lütfen yardım edin.

  1. Merhaba, Instagram’da reklamları Facebook hesabınız üzerinden kontrol edersiniz. Bu yüzden fotoğrafı silemiyor olabilirsiniz. Hesap türü içinse Instagram’ın yardım bölümünde iletişime geçmenizi öneririm.

   1. Merhaba Benim Sorunum Instagram da profil fotoğrafı Değiştiremiyorum, Biyografimdeki Yazıyı Düzenleyemiyorum, Dm Bildirim Gelmiyor

 2. merhaba instagrama bilgisayardan girebiliyorum fakat telefonumdan giriş yapamıyorum ”üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” hatası veriyor. fotoğraf beğendirme sitelerinden birisini girmiştim. acaba hesabım süresiz olarak bu hale mi getirildi. süresiz cezaların kaldırılması gibi bir durum oluyor mu bir süre sonra. teşekkürler

  1. Merhaba, Bu gibi sistemlerde hesabınıza farklı konumlardan çok fazla giriş yapılabilir ve bu da Instagram kurallarına göre hesabınızın askıya alınmasına sebep olabilir. Instagram ile iletişime geçip birkaç hafta içinde dönüş yapmalarını beklemenizi öneririm.

 3. merhaba benim hesabımda arşivlediğim gönderiler vardı ve dondurup tekrar açtıktan sonra arşivler bölümünde hiçbiri yoktu ve gönderi sayım da arşivler profilimdeymiş gibi olduğundan fazla gösteriyor ne yapabilirm yardımcı olursanız çok sevinirm

   1. Bilgilerinizi yanlış girdiğiniz durumda böyle bir hatayla karşılaşırsınız. Hesabınızın komple silinmiş olma ihtimali de var eğer banlandıysa daha önceden.

 4. ben hesabımı dondurdum daha açamadım kullanıcı yok hatası aldım. İnternetten sorunuma çözüm araştırırken 11820 yi gördüm aradım kimlik ibrazı yaptılar hesabımı geri aldım.

  1. Instgarm tanitimlarimdan sadece begeni aliyorim ve benim gibi urun hizmet kategorisindeki kisiler goruyor reklamlarimi önceden boyle değildi sebebi nedir

 5. instagram hesabımı gizli profil ayarlıyorum belli bir süre geçtikden sonra kendisi otomatikman herkese açık bir şekilde görünüyor bu konuda yardım istiyorum.

  1. Hesabınızı gizledikten sonra ayarların kaydedildiğinden emin olun ve tekrar gizlilikten çıktığı an tam olarak ne yaptığınızı tespit edin. Daha sonra sorunun kaynağı için bize tekrar yazmanızı bekliyoruz.

 6. instagram hesabımı gizli hesaba alıyorum belirli bir süre sonra tekrar gizli hesapdan normal hesaba dönmüş oluyor yardım eder misiniz bu sorun hakkında

 7. Instagram hikayemde anket kısmı gözükmüyor. Telefonumla alakası yok arkadaşımın hesabı bende açık ve onda yapabiliyorum. Benim hesabımdan başka bir telefondan da yapamıyorum yardım eder misiniz??

 8. Merhabalar, _onur.yilmaz kullanıcı adlı şahsi instagram hesabımda yaklaşık 2 aydan beridir foto beğeni yaptığımda takip isteği gönderdiğimde veya yorum yazdığımda izin verilmeyen bağlantı uyarısı veya yorumunuz engellendi uyarısıyla karşılaşıyorum.Bu uyarıyla ilk karşılaştığımda ilk 24 saat hiçbir şekilde instagramda işlem yapmadım düzelmişmi die tekrar bi beğeni yaptıgımda tekrar bi izin verilmeyen bağlantı hatası aldım.kullanıcı adımı, şifremi değiştirdim.Instagramla ilgili bağlantılı hesapları kaldırdım vs ama hiçbiri işe yaramadı yaklasık 1-2 hafta kadar instagramda işlem yapmadım tekrar kontrol ettiğimde aynı uyarıyla karşıulastım ve yaklaşık 2 aydır bu sorunla karşı karşıyayım kendi özel şahsi hesabımdır.Bir yalnıslık olduğunu düşünüyoum.Ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler..

 9. Merhabalar, _onur.yilmaz kullanıcı adlı şahsi instagram hesabımda yaklaşık 2 aydan beridir foto beğeni yaptığımda takip isteği gönderdiğimde veya yorum yazdığımda izin verilmeyen bağlantı uyarısı veya yorumunuz engellendi uyarısıyla karşılaşıyorum.Bu uyarıyla ilk karşılaştığımda ilk 24 saat hiçbir şekilde instagramda işlem yapmadım düzelmişmi die tekrar bi beğeni yaptıgımda tekrar bi izin verilmeyen bağlantı hatası aldım.kullanıcı adımı, şifremi değiştirdim.Instagramla ilgili bağlantılı hesapları kaldırdım vs ama hiçbiri işe yaramadı yaklasık 1-2 hafta kadar instagramda işlem yapmadım tekrar kontrol ettiğimde aynı uyarıyla karşıulastım ve yaklaşık 2 aydır bu sorunla karşı karşıyayım kendi özel şahsi hesabımdır.Bir yalnıslık olduğunu düşünüyoum lütfen sorunu en kısa zamanda düzeltirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler..

 10. 172 k takipçim var. 10 15 20 bin beğeni alıyordum en azda 120 yorum günde de 300 500 takipçi geliyordu sonbir haftadır 4-5 bin beğeni ancak alıyorum ve 10 gündür 172k yıl hiç ilerlemiyorum sebebi ne olabilir

  1. Merhaba, çok yüksek takipçiye kısa sürede ulaşan hesaplar geçici bir süreliğine takip edilemeyebiliyor. Bir süre bekleyip tekrar denemenizi tavsiye ederim. Durumla ilgili tekrar yorum yazabilirseniz denemenizin ardından tekrar durumu değerlendirebiliriz.

 11. Merhabalar,
  Bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Instagramda yüklediğim fotoğrafın altına hashtag yazamıyorum siliniyor. Örneğin #me yazıp enter dediğimde satır komple siliniyor 2 gün oldu sorun devam ediyor.
  Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Ne yapmalıyım düzelmesi için?

 12. Merhaba
  Birini engellemedigim halde instastorylerimi göremiyor. Onu takipten cikarip tekrar ekledigimde bu sorun duzeliyor.
  Bu olasi nir durum mu ve neden kaynaklanıyor. Tesekkur ederim

 13. Bana msj olarak bir video gönderdi arkadaşım hikaye gibi ama ben bu videoyu açamadım daha sonra acilir diye bi kac defa denedim olmadı ve her msjlara girdiğimde videoyu oynat cikiyo msj bildirimi gözüküyo ben bu acamadigim videoyu nasıl iptal edebilirim msjlarimi silmeden

 14. Merhaba, bir süredir inaktif olan hesabımı gün içinde açtığımda profil fotoğrafım, arşivim ve de sayfamda paylaştığım fotoğraflarımın olmadığını gördüm. Silinmişler mi yoksa
  geçici bir durum mu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

 15. İyi günler instagram hesabim e postayi dogrula diye birsey geldi e postami hatirlamiyorum kurtarici epostamida hatirlamiyorum instagrama giriyorum ama hic bir yere girmiyor sadece girer girmez eposta dogrula kod gonder felan yaziyor instagram sayfama girebilsem profilimden bakacam epostama nasil cozebilirim bu sorunu

 16. Kız arkadaşım şifresini kaybetmiş Instagram da şifremi unuttum doğrulama için gmailimi girince başka birinin hesabına giriş yaptı diyor olabilir mi yoksa arkasında bişey aramalı mıyım başka birinin hesabı benim gmailim le açılabilir mi

 17. 2 gün önce instagram hesbıma girebiliyordum normal bir şekilde ama artık girerken üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası veriyor bu ne anlama geliyor nasıl çözebilirim bu sorunu eski haline geri döner mi ve ne kadar sürer bu hata lütfen yardımcı olun

 18. Arkadaşım ile birbirimiz engelledik daha sonra kaldırmaya çalıştık ama sayfaya bile girş yapmadı sonra arkadasşının etiketinden tıkladım engele kaldır dedim kaldırsada sayfa bulunmamıyo diyo ondada aynısı oluo bi tek onun engeli böle ne yapmamız gerekiyo

 19. Merhaba ben instagrama arkadaşımın telinden girebiliyorum ama kendi telimden giremiyorum Üzgünüz isteğiniz le ilgili bir sorun oluştu diyor ne yapmalıyım

 20. Merhaba, Hikaye kısmında paylaştığım gönderiye bir kaç tane etiket kullanıyorum.Benim gönderim bazen o etiketlerde çıkıyor ve takipçim olmayanlar da izleyebiliyor, ama genel olarak çıkmıyor gönderim o etiketlerde. İnsanlar da görmüyor haliyle. Nerede yanlış yapıyor olabilirim acaba?

  1. Öncelikle hikayeleriniz öne çıkması için güzel ve doğru bir taktik uyguladığınızı belirtmek istiyoruz. Bu doğru bir yöntem olmakla birlikte hikayelerinizin sürekli olarak başkaları tarafından görüntüleneceği ve size takipçi kazandıracağı anlamına da gelmiyor.

  1. teknik olarak hayır ancak kullanıcılar 3. parti uygulamalar aracılığıyla hesabını donduranları haliyle doğal olarak kendilerini takipten çıkmış sayılan kişileri görüp takip etmeyi bırakabiliyor.

 21. Merhaba. Ben hesabımı gizli yaptığım halde 3 defa herkese açık oldu. Bir defa da şifremi değişmek isteyince yalnış dedi ama yalnış olma ihtimali yoktu çünki yazmıştım bir yere ve ondan öncede aynı şifreyle giriş yapmışdım. Sorum şu ki hesabım hacklenmiş ola bilirmi? Ve hacklenmişse kim olduğunu nasıl öğrene bilirim? Yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler?

  1. Merhabalar Instagram, Facebook, Twitter ve Gmail gibi dünya genelinde söz sahibi uygulamaların hacklenmesi çok zor bir işlemdir sizinki hacklanme değil de kötü amaçlı linklere tıklayıp şifrenizin paylaşılması veya şifrenizi yazdığınız şeyin bir başkası tarafından görülmüş olma ihtimali daha yüksek en net ve kesin çözüm ise şifrenizi değiştirmek olacaktır.

 22. Merhaba işletme hesabımı bireysel hesaba çevirmek istiyorum bakiyem veya tanıtımı devam eden reklamım yok ama yine de lütfen öncelikle gösterimi devam tanıtımı durdurun uyarısı alıyorum ama tanıtımlarda hareket yon acil kişisel hesaba gecmem gerek lütfen yardım baiye de 00 TL gözükğyor borcum da yok sevam edem reklam da yok

 23. Şimdi hesaplarımda 4 açık birini açtım ama kaldırdım hala ordan kalkmıyor hesap bide silindi gerçekte ama benim uygulumamda yer kaplamaya devam ediyor henüz giriş yapamadık hatası veriyor bide neden?

 24. Mrb benim kendi hesabımda hiç fotoğraf atmamama rağmen gönderi sayısı 2 yazıoyr profilimde lüften bu sorunun çözümünü veya nedenini biliyorsanız bana yazarmısınız 😊

 25. Merhaba ben hesabımda bir video gönderisi paylaşmıştım videodaki müzik yüzünden telif yedim aynı videoyu tekrar attım tekrar telif yedim şu anda gönderi sayım olduğundan 2 fazla gösteriyor bunu nasıl düzelticem şimdiden teşekkür ederim

 26. Instagram kullanıcı adı ve şifremi doğru girdiğim halde güvenlik kodu sayfanıza yönlendiriyor sistem kodu doğru girdiğim halde yanlış girdiniz diyor instagrama giremiyorum neden olabilir?bu konuda yardım eder misiniz?

 27. instagram hesabımda 7 post olmasına rağmen 8 gösteriyor. fotoğraflarımı siliyorum 1 gösteriyor. yani olduğundan bir fazla. ne yapmalıyım ?

 28. Merhaba, yakalşık bir aydır instagramda profilimi değiştiremiyorum her gün deniyorum ama hiç bir sonuç alamıyorum v hata veriyo ve internet bağlantımın zayıf olduğundan bahsediyo ama internetimin olduğundan ben eminim bunun bir çözümü varmı?

 29. İnstagram’da fotoğrafım olmamasına rağmen (1 Gönderiler) gözüküyor ben bunu nasıl kaldırabilirim? Bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙂

  1. Merhaba, muhtemelen teknik bir hatadır. Uygulama güncellemelerini kontrol edin veya uygulamayı silip tekrar yükleyin. Eğer işe yaramazsa şifrenizi değiştirin

 30. Merhabalar instagram da bir arkadaşın 7 gönderisi var görünüyor ama ben baktığımda 6 tane gönderi var. Ekran görüntüsü istediğimde onun kendi sayfasında da 7 gönderi yazıyor ve onda da 6 tane gönderi görünüyor sizce sebebi nedir?

 31. Merhaba hesabimi acali bir ay oldu ve 5 tane resim var hesapta.Baska bir hesaptan benim instgrama girip eklemek istedigimde gonderi yazisi yani resim 0 gosteriyor.Ve istegi kabul edince takip eden kisi benim o 5 resmi gorebiliuor.Bunun sebebi nedir

  1. Merhaba, bazı uygulamalarda çift hesap kullanımında bu tür teknik hatalar yaşanabiliyor. Uygulamayı silip tekrar yükleyebilirsiniz.

 32. Merhaba instagramda takip etmediğim kişi tarafından gönderi sayim 0 olarak gösteriliyo ama ben kendi hesabımdan baktığımda normal gözuyo bu sorun ne olabilir

 33. Gönderim olmadığı halde profilimde gönderi kısmında 1 yazıyor aylardır düzeltemedim hesap dondurup açtım ama yine aynı lütfen yardımcı olun…🙏🏻

 34. Beni takip etmeyen hesaplar tarafından profilime girildiğinde gönderi sayım sıfır görünüyor (içinde paylaştığım 10 gönderi olmasına rağmen) Bu durum neyden kaynaklı acaba ?

  1. Merhaba, Instagram uygulamasında kimi zaman bu tarz durumlar görülmektedir. Hesabınızın etkileşimlerine devam ettiğiniz sürece bu tarz problemler kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

 35. Merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim benim bi sıkıntım var Instagramda 2 tane gönderi paylaşımı var ama gönderi 0 yazıyor lütfen bunu düzeltmek istiyorum cevap verirseniz tşkler…

  1. Merhaba, Instagram kimi zaman böyle durumlara sebep olabilmektedir. Cihazınızın ayarlar kısmından Instagram uygulamanızın ön bellek ayarlarını temizlemeyi deneyiniz.

  1. Merhaba, Instagram uygulamanız içerisinde birden fazla hesap kullanmanız durumunda bu tarz teknik problemler yaşanabilmektedir. Eğer çoklu hesap kullanmamanıza rağmen bu problem devam ediyor ise Instagram yardım merkezi ile iletişime geçmeli ve sorun hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz.

 36. Merhaba, instagram fotoğraf sayısı 17 olmasına rağmen,takipçim olmayan kişiler tarafından 10 tane görünüyor.Fotoğraf yüklememe rağmen takipçim olmayan kişiler tarafından artmış olarak da görünmüyor.yardımcı olursanız çok sevinirim