Instagram’da Filtrelenen Yorumları Görünür Yapma?

Instagram’da Filtrelenen Yorumları Görünür Yapma?

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram güncellemelerine hiç ara vermeden devam ediyor. Hem rakip sosyal medya uygulamalarını geride bırakmak için hem de rakip sosyal medya uygulamalarını geride bırakırken kullanıcı sayılarını arttırmak amaçlı olarak sürekli yeni güncellemeler yayınlayan Instagram’ın son birkaç güncellemesinde biraz daha taktik değiştirdiğini de söylemek gerekiyor. Zira Instagram artık güncellemelerinde doğrudan kullanıcılardan gelen yorumları da göz önüne almaya başladı. Bu noktada yeni güncellemelerden birisi de uzun süredir kullanıcıların istediği yorum engeli sistemi olmuştu. Instagram’da Filtrelenen Yorumlar nasıl yeniden görülür, bugün bunu konuşacağız.

Küfür, hakaret ve benzeri olumsuz sözcüklerin yer aldığı yorumları engellemek için kullanıcılara yeni bir fırsat olarak gösterilen yeni güncelleme sonrasında artık kullanıcıların yorum engellemesi de mümkün kılınmıştı.

Yorum Engeli Nasıl Çalışıyor?

Bu noktada öncelikle yorum engelinin nasıl çalıştığını bir kez daha hatırlatalım. Yorum engeli sistemi kelime bazlı olarak çalışıyor. Doğrudan ayarlar kısmına girip bu kısımda yer alan yorum ayarları bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Yorum ayarları kısmına giriş yaptığınız da ise “istenmeyen yorumları gizle” seçeneğini açarak alt kısma girdiğiniz kelimelerin yorumlarda görünmesine en gel olabiliyorsunuz.

Instagram’da-Filtrelenen-Yorumlar

Engellene Yorumlar Nasıl Geri Alınır?

Instagram’da Filtrelenen Yorumlar nasıl geri alınır? Yorum engelleme işlemini aktif hale getirdiğiniz de eski ve yeni yorumlar içerisinde belirttiğiniz kelimelerin yer aldığı yorumlar doğrudan engelleniyor. Yani sistem eski yorumları da kapsıyor. Yorum engelinden sonra engellenen yorumları geri getirmek istediğiniz de ise yapmanız gereken işlem oldukça basit. Tek yapmanız gereken yorum engeli özelliğini kapatmak. Bu durumda doğrudan engellenen yorumlarda yeniden hesabınızda görüntülenecektir. İsterseniz sadece belli kelimelerin yorum engeli özelliğinden kaldırmanız durumunda da bu kelimelerin yer aldığı yorumları geri getirebileceğinizi de belirtelim.

https://www.instatakipci.com/

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram’da Filtrelenen Yorumları Görünür Yapma?
4.3 (85.71%) 14 vote[s]

  1. elif zeynep

    bu sabahtan beri hiçbir instagram hesabındaki hiçbir paylaşıma yapılmış yorumları görüntüleyemiyorum. bu neden kaynaklanıyor olabilir?

    1. Insta Takipçi

      Instagram veri tabanlı bir güncelleme dolayısı ile bu sorun karşınıza çıkmış olabilir. Sorun hala devam ediyor mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir