Instagram

Instagram’da Korkutan Hayalet Hikayesi

Amerika’da her sene yapılan Cadılar Bayramı kutlamaları başladı. 31 Ekim tarihinde başlayacak olan kutlamalara ise bu sene sosyal medya üzerinden destek verildi. Sosyal medya aracılığı ile korku unsurunun arttırılmaya çalışıldığı Cadılar bayramı paylaşımları ülkemize kadar geldi. Instagram üzerinde yapılan paylaşımlara göre bir hayalet resmi paylaşıldı ve ardına Ben Teresa Fidalgo’nun hayaletiyim ve bu mesajı 20 kişiye göndermezsen sonsuza kadar seninle kalırım” şeklinde bir mesaj eklendi. Hesaplarında bu tarz bir mesaj ile karşılaşan kullanıcılar ise kısa süreli bir şok yaşasa da durumun bir Cadılar bayramı paylaşımı olduğunu öğrenince rahatladı.

Olayın ilginç yanı ise bir kullanıcı tarafından bu tarz bir hayalet videosunun çekilmesi oldu. 2 yıl önce çekilen videoda aynı isimli bir hayalet rol yapmıştı. Çekilen videonun tamamen kurmaca olduğu söylense de yine de birçok kullanıcı durumun farkına varmayıp paylaşım yapmaya başladılar. Her ne kadar istenilen etki edilemese de bu Cadılar bayramı şakası da başarılı oldu denebilir. En azından sosyal medya üzerinde bir tartışma konusu olmayı başardı. Paylaşımı yapanların ise kim olduğu ya da neden böyle bir şey yaptığı bilinmiyor.

Instagram’da Korkutan Hayalet Hikayesi
4.5 (89.1%) 334 votes

Bir önceki yazımız olan Engin Baytar Sözünde Durdu başlıklı makalemizde Engin Baytar, Engin Baytar Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Arama Geçmişi Nasıl Silinir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir