Instagram şifreleri

Instagram’da Kullanıcıları Korkutan Gelişme

400 milyon kullanıcı sayısıyla hızlı bir büyüme içerisine giren Instagram artık hemen herkesin en azından bir kez adını duyduğu bir uygulama haline geldi. Tabi Instagram’ın çok büyük bir uygulama haline gelmesi bunun yanında oldukça gelişmiş sistemlere sahip olması uygulama kesinlikle hiçbir sorun ile karşı karşıya gelmez anlamına gelmiyor. Zira son yaşanan olaylardan da böyle bir durumun söz konusu olmadığını görebiliyoruz. Yaşanan son sorun ise aslında çökme ve benzeri teknik sorunlardan biraz daha korkutucu oldu. Çünkü yaşanan bu sorun artık uygulama tabanlı bir sorun olmaktan çıkaran direk olarak kullanıcıları ilgilendiren bir sorun.

Söz konusu sorun nedeniyle dün ve bugün Instagram’a girmek isteyen kullanıcıları “Hesabın şifresi değiştirilmiş olabilir” ifadesi ile karşı karşıya kaldı. Genelde hesap çalındığı zaman ekrana gelen ifade tüm kullanıcıları korkuttu. Zira ilk etapta Instagram’a büyük bir saldırı olduğu ve tüm hesapların çalındığı zannedildi. Gerçek ise erişimin yeniden açılmasının ardından ortaya çıktı. Instagram yaptığı açıklamada sunucuların bir sorun nedeniyle tüm hesaplarda çıkış yaptığını ve kullanıcıların bu yüzden böyle bir mesajla karşılaştıklarını belirtti. Bu açıklama sonrasında her ne kadar kullanıcılar rahatlamış olsa da yaşanan sorunun kalıcı bazı etkilerinin olup olmayacağı da merak ediliyor. Instagram şifreler kesinlikle değişmedi dese de bu konuda henüz net bir bilgi yok.

Instagram’da Kullanıcıları Korkutan Gelişme
4.5 (90.66%) 332 votes

Bir önceki yazımız olan Tuğba Ekinci Babasının Vefatını Instagram Hesabından Duyurdu başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Tuğba Ekinci ve Tuğba Ekinci babasını kaybetti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Videoları Sonunda 60 Saniye Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir