Instagram hikayeler

Instagram’da Paylaşılan Hikayelere Nasıl Yorum Yapılır?

Instagram’ın geçtiğimiz hafta yayınladığı yeni güncelleme uygulamada birçok dinamiği değiştirmeye başladı. Özellikle Instagram’ın paylaşım akışında değişiklikler olmasına neden ola yeni güncelleme ise resimlerin hikayesi güncellemesi oldu. Zira söz konusu güncelleme ile artık kullanıcıların resimlerin hikayesini oluşturmasına da izin verildi. Söz konusu güncelleme ile Snapchat uygulamasına yer alan hikayeler özelliği bir nevi Instagram’a eklenmiş oldu. Resim paylaşma konusunda kullanıcılara çok daha eğlenceli bir deneyim sunan Instagram, söz konusu güncelleme ile Snapchat uygulamasına da benzetildiği için tepki çekmeye de başladı.

Fakat gelen tepkilere rağmen söz konusu özelliğin birçok kullanıcı tarafından da kullanılmaya başlandığını da söyleyebiliriz. Instagram’da resimlerin hikayesi paylaşım yapmaya olanak sağlayan yeni güncelleme sayesinde artık resimlerin üzerinde oynamalarda yapılmaya başladı. Resimlere çizgiler ekleme ve animasyonlar ekleme gibi birçok ayrıcalıkları kullanıcılara sunan yeni güncellemeyle beraber merak edilen birçok konuda ortaya çıktı. Merak edilen konulardan birisi de söz konusu resimlerin hikayesi paylaşımlarına nasıl yorum yapılacağı. Aslında sistem normal Instagram paylaşımlarıyla hemen hemen aynı olarak işliyor. Öncelikle yorum yapmak istediğiniz resimlerin hikayesi paylaşımına girmeniz gerekiyor. Ardından ise sağ alt kısımda yer alan mesaj gönder sekmesine basarak doğrudan resimlere yorum yapabilirsiniz. Fakat yeni güncelleme ile gelen Instagram’ın hikayeleri paylaşımlarının 24 saat süre sonra kaybolduğunu da belirtmek gerekiyor.

Instagram’da Paylaşılan Hikayelere Nasıl Yorum Yapılır?
4.4 (88.84%) 147 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hikayeler Fotoğrafları Nasıl Telefona İndirilir? başlıklı makalemizde instagram, Instagram Hikayeler ve Instagram Hikayeler indirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Kaybolan Fotoğraflar İçin Yeni Özellik
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram’da Paylaşılan Hikayelere Nasıl Yorum Yapılır?” üzerine bir düşünce

  1. Ali Bulut

    Gerçekten yorum yapılıyor mu ? ilk defa görüyorum ve faydalı bir makale olmuş teşekkür ederim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir