Instagram hesapları

Instagram Paylaşım Rekoru Üstüne Rekor Kırıyor

Her geçen gün büyümeye devam eden Instagram paylaşım rekoru kırmaya devam ediyor. İnternetin hayatımıza girdiği andan itibaren getirdiği en büyük yeniliklerden biri olan sosyal medya platformları her geçen gün biraz daha fazla popüler hale geliyor. Bu platformlardan biride Instagram. Resim ve video paylaşım platformu olan Instagram özellikle facebook gibi bir devin desteğini alınca gündeme gelmişti. İlk zamanlarda 1-2 milyon olan kullanıcı sayısını şimdilerde 200-300 milyon gibi rakamlara ulaştıran sosyal medya platformu büyük ilgi görmeye de devam ediyor. Bu bağlamda yapılan paylaşım sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.

Artan Kullanıcı Sayısı İle Instagram Paylaşım Rekoru Üstüne Rekor Kırmaya Devam Ediyor.

İşte yapılan bu paylaşımların ise bir grafiği çizildi. İnfografik adı altında yapılan bu çalışmada Instagram da günlük ne kadar paylaşım yapıldığını üzerinde duruldu. Yapılan inceleme ve araştırma sonuçları ise bir hayli ilginç. Araştırma sonuçlarına göre günde yaklaşık 60 milyon resim paylaşımı yapılıyor. Bu resimler üst üste konulup bir kule oluşturulduğunda ise 37 dakika içerisinde Empire State binasının yüksekliğine ulaşılması mümkün oluyor. Bununla beraber 12 saat içerisinde Everest’in yüksekliğinde kule yapılması mümkün. Yapılan tüm bu paylaşımlar ve oranları bile Instagram’ın ne denli kullanım oranına sahip olduğunun en büyük kanıtı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/favori

Instagram Paylaşım Rekoru Üstüne Rekor Kırıyor
4.5 (90.24%) 334 votes

Bir önceki yazımız olan Selen Seyven Instagram Paylaşımına Açıklama başlıklı makalemizde Instagram ünlü isimler, Instagram ünlü paylaşımları ve Selen Seyven hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da İstenmeyen Mesajlar Nasıl Şikayet Edilir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir