Instagram en çok paylaşım yapılan resimler

Instagram Spor Paylaşımları Zirveye Oynamaya Başladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Fotoğraf paylaşımı konusunda akla ilk gelen uygulama Instagram oluyor. Instagram spor paylaşımları ile zirvede yer bulmaya başladı. Daha önce benzeri bir uygulamanın daha piyasaya çıkmamasından mı yoksa fikrin gerçekten orijinal olmasından mı bilinmez ama şimdilerde sadece fotoğraf paylaşımı amacı ile yola çıkan Instagram’ın 400 milyonun üzerinde kullanıcıya hitap eden oldukça renkli bir albüm olduğunu söyleyebiliriz. Zira hemen her gün Instagram üzerinden 70 milyonu aşan fotoğraf paylaşımları yapılıyor ve bu da aslında uygulamayı epey bir renklendiriyor. Bu noktada ise kullanıcıların en çok merak ettikleri konular en çok hangi türde paylaşımlar yapıldığı oluyor.

Zira Instagram üzerinden yapılan paylaşımlar arasında aslında hangi tür paylaşımların yapıldığının sadece merak konusu olarak görülmesi de yanlış Zira sadece merak konusu değil bunun dışında yapılan paylaşımların firmalar ve ünlü marka hesapları için oldukça önem verilen araştırmalar olarak da karşımıza çıkabiliyor. Bu noktada hemen her seneden en çok paylaşım yapılan türler ortaya çıkıyor. Bu sene de yapılan araştırmada ise özellikle aile paylaşımlarının ilk sırada yer aldığı ortaya çıkmıştı. Aile paylaşımları ilk sırada yer alırken ikinci sırada selamlaşma paylaşımları yer almıştı. Söz konusu araştırmada üçüncü sırada ise spor paylaşımları geliyordu. Fakat bu araştırmadan sonra 2016 üçüncü çeyreği verilerine göre spor türü paylaşımlarının hem sayıları hem de beğeni oranlarında ciddi bir şekilde artış var. En çok paylaşımı yapılan ikinci tür olduğu düşünülen spor paylaşımlarının yeni yeri için ise yapılacak resmi araştırma bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/begeni-satin-al

Instagram Spor Paylaşımları Zirveye Oynamaya Başladı
4.4 (88.4%) 131 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Restoran Şakası Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram akımları, Instagram restoran şakası ve Instagram yemek akımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook ve Instagram Tek Bir Uygulamada Birleşiyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir