Instagram gizli özellikler

Instagram’da Takip Edilen Hesaplardan Nasıl Uyarı Alınır?

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram artık çok büyük bir platform haline gelmeye başladı. 500 milyon gibi dev bir kitleye sahip olması Instagram’ın bu kadar büyük bir platform haline gelmesindeki en büyük etken olurken kullanıcı sayılarıyla beraber Instagram’ın kullanım tarzı da yavaş yavaş değişmeye başladı. Özellikle Instagram uygulamasının ana sayfa tasarımı da bu konuda en büyük değişime uğrayan bölüm oldu. Zira artık Instagram yaptığı açıklamada akış düzenini de değiştireceğini açıklamıştı. Eski sisteme göre kullanıcıların istedikleri ve daha çok işletişim içerisinde oldukları kullanıcılar ile iletişimde çok daha aktif bir düzen sağlayacak olan yeni düzen için ise artık geri sayım başladı. Yakın zamanda konu hakkında yardım sayfasından yaptığı açıklamada yeni akış sisteminin geleceğini kesin olarak açıklayan Instagram’ın bu sisteminin aslında uzun süredir farklı bir şekilde kullanıldığını da söylemek gerekiyor.

Zira daha önce çok fazla bilinmese de aslında bu sistemin kısmı olarak çalışan bir sistem olduğunu da belirtelim. Söz konusu sisteme göre kullanıcılar aslında daha sık takip etmek istedikleri kişilere özel uygulamalar yapabiliyor. Mesela paylaşımlarını kaçırmak istemediğiniz bir kullanıcı için özel bir uyarı sistemi kullanabiliyorsunuz. Instagram tarafından sunulan bu sistem sayesinde istediğiniz kullanıcıların paylaşımlarını an be an takip edebiliyorsunuz. Sistemin kullanımı ise oldukça basit. Bu işlem için öncelikle anlık takip etmek istediğiniz kişinin profiline gelip buradan seçenekler demeniz gerekiyor. Ardından da “gönderi uyarılarını etkinleştir” dediğiniz zaman otomatik olarak karşı taraftan yapılan paylaşımlar anında size uyarı olarak gönderiliyor.

Instagram’da Takip Edilen Hesaplardan Nasıl Uyarı Alınır?
4.6 (91.38%) 58 votes

Bir önceki yazımız olan Beyonce Saldırıların Sorumlusu İlan Edildi başlıklı makalemizde Beyonce, Beyonce Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Güvenlik Açıklarını Ortadan Kaldıracak
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir