Instagram’da Türklerin Kullandığı Popüler Etiketler

Instagram’da Türklerin Kullandığı Popüler Etiketler

Instagramda 1 milyonu aştığı tahmin edilen Türk kullanıcıları kendilerine özgün türk etiketleri oluşturmaya başladı.

Türklerin kullandığı en popüler etiketlerden birisi #aniyakala

An itibari ile etiket yaklaşık olarak 650.000 fotoraf paylaşımına ulaşmış durumda. Her geçen gün yeni ve yaratıcı türk etiketleri oluşturulmakta. Bu etiketlerin herkes tarafından ortaklaşa kullanılması için InstaTakipçi ekibi olarak elimizden geleni yapacağız. Her ay en popüler türk etiketlerini sizinle blogumuzdan paylaşacağız

Türklerin kullandığı en popüler etiketler

Tüm dünya geneline genel olarak baktığımızda kullanılan etiketlerin birçoğu yabancı etiketlerden seçiliyor. #love, #me, #instagood, #instamood ve #photooftheday gibi etiketler Türk kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Türkçe etiketlere çok fazla ilgi gösterilemediği görülüyor.

Instagram Hashtag Nedir?

Hashtag (Etiket) genellikle paylaşılan fotoğrafların konusunu ve amacını belirlemek için # sembolüyle kullanılan kelimelerdir. Örneğin karlı bir havada #snow #kar #winter gibi etiketler kullanılır. Arama kısmında snow, kar, winter gibi kelimeler aratıldığında sizin paylaştığınız ve bu etiketi kullanan kullanıcıların paylaştığı tüm etiketler görünür. Türkiye’de genellikle Türkçe veya İngilizce etiketler kullanılır.

Instagram Hashtag Ne işe yarar?

Fotoğrafların altında kullanılan etiketlerle daha fazla kullanıcıyla etkileşime girmek mümkün. Böylelikle doğru zamanda, doğru etiketleri paylaşırsanız takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Ayrıca paylaşacağınız fotoğrafla ilgili daha fazla bilgi edinebilir, başka örneklerini inceleyebilirsiniz. Bir yere gideceğiniz zaman orada çekilmiş fotoğrafları bularak öncesinden deneyim edinebilirsiniz.

Türklerin kullandığı en popüler etiketler

Ancak bu etiketlerde saniyede onlarca fotoraf paylaşılmaya başlandığı için artık kullanıcılar bu etiketlere paylaştıkları resimlere bekledikleri geri dönüşü ve ilgiyi alamıyorlar.

Bu etiketleri kullanmaktansa resminizle alakalı etiketleri kullanmanızın size faydası daha fazla olacaktır.

Türklerin kullandığı en popüler 2017 Instagram Etiketleri :

#fit #instafood #instasize #flowers #iphonesia #tweetgram#design #instafollow #my #webstagram #followback #christmas #work #blue #instacool #work #blue #pink #black #gym #motivation #yummy #healthy #instacool #hot #iphoneonly #instapic #funny #instagram #night #baby #ootd #makeup #cat #girls #cool #lol #party #foodporn #tflers #hair #photo #sunset #vsco #dog #lfl #pretty #f4f #travel #sky #music #swag #followforfollow #beach #beauty #sun #vscocam #bestoftheday #fitness #life #amazing #follow4follow #nofilter #style #instagood #nature #likeforlike #family#art #food #instalike #igers #repost #smile #tagforlikes #fun #girl #instadaily #friends

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Nametag (İsim Etiketi) Özelliğini Kullanıma Sundu

En Çok Kullanılan Instagram Etiketleri:

#picoftheday #selfie #follow #followme #fashion #happy #me #cute #beautiful #tbt #photooftheday #instagood #love

İlgiliniz çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/instagram-ucretsiz-begeni

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hikayeye Fotoğrafla Yanıt Verme

Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir