Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Açıklama Ekleme

Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Açıklama Ekleme

Instagram’da takipçi kazanmak hemen her kullanıcının ilk hedeflerinden biri haline gelmeye başladı. Instagram’da Yaptığınız Paylaşım lar burada büyük rol oynamakta. Instagram’ın kullanıcı sayıları artmaya başladıkça haliyle fenomen hesapların sayısı da giderek artmaya başladı. Tabi tüm bunlarla beraber Instagram’da takipçi kazanmak için kullanıcıların da uygulaması gereken birçok püf nokta olduğunu da söylemek gerekiyor. Etiket kullanımı, düzenli paylaşım yapma, başka kullanıcıları takip etme gibi birçok püf nokta içerisinde en çok dikkat çekenlerinden birisi de paylaşımlara açıklama eklemek.

Paylaşımları daha ilgi çeken bir hale getiren ve bunun yanında bir nevi resimlerinizin hikayesini kullanıcılara aktarmanızı sağlayan resimlere açıklama ekleme özelliği takipçi konusunda da epey önemli. Paylaşım yapılırken paylaşımların içerisine açıklama ekleme işlemi oldukça basit. Fakat daha önce Instagram’da Yaptığınız Paylaşım lara nasıl açıklama ekleriz bakalım.

  • Bunun için öncelikle paylaştığınız fotoğrafınızı ya da videonuzun üzerine gelmeniz gerekiyor. Ardından paylaşımın üstünde bulunan üç nokta işaretine tıklamanız gerekmekte.
  • Buradan düzenle sekmesine tıklayarak düzenleme penceresini açmanız ve buradan da açıklama bölümüne paylaşıma eklemek istediğiniz açıklamayı eklemeniz yeterli olacaktır.

https://www.instatakipci.com/

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir