Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Açıklama Ekleme

Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Açıklama Ekleme

Instagram’da takipçi kazanmak hemen her kullanıcının ilk hedeflerinden biri haline gelmeye başladı. Instagram’da Yaptığınız Paylaşım lar burada büyük rol oynamakta. Instagram’ın kullanıcı sayıları artmaya başladıkça haliyle fenomen hesapların sayısı da giderek artmaya başladı. Tabi tüm bunlarla beraber Instagram’da takipçi kazanmak için kullanıcıların da uygulaması gereken birçok püf nokta olduğunu da söylemek gerekiyor. Etiket kullanımı, düzenli paylaşım yapma, başka kullanıcıları takip etme gibi birçok püf nokta içerisinde en çok dikkat çekenlerinden birisi de paylaşımlara açıklama eklemek. Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Açıklama Ekleme nasıl yapılır yakından bakalım.

Instagram’da bir fotoğraf veya video paylaştınız ancak altına yazı yazmayı, kişi etiketlemeyi veya konum eklemeyi unuttunuz. Tekrar gönderi üzerinde düzenleme yaparak gerçekleştiremediğiniz bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki başlık üzerinde sizlere, paylaştığınız bir gönderi üzerinde sonradan nasıl bir düzenleme yapabilirsiniz açıkladık. İnceleyerek bilgi sahibi olabilir ve talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Gönderilerine Açıklama Ekleme

Instagram’da paylaştığınız gönderilere paylaşırken açıklama ekleyebiliyorsunuz. Paylaştığınız gönderilere geçmişe dönük açıklama da ekleyebilirsiniz. Çok basit bir işlem ile daha önce paylaştığınız gönderilere geçmişe dönük düzenleme yapabilir ve açıklama ekleyebilirsiniz. 

Açıklama kısmı gönderilerinizi güçlendirecek ve diğer kullanıcıların gönderilerinize karşı olan ilgilerini arttıracaktır. Etkileşimin artması adına mutlaka tüm gönderilerinize açıklama ekleyip, hashtag yani konu etiketleri ile güçlendirin. Oluşturduğunuz konu etiketleri, bu etiketleri takip eden herkesin karşısına çıkacağından dolayı organik takipçi anlamına da gelmektedir. Bu nedenle oluşturduğunuz konu etiketlerini en popüler olanlarından seçmeniz önerilir. Gönderi açıklamasına yazacağınız içeriğin de dikkat çekici olması gerektiğini unutmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aşağıdaki başlık üzerinden geçmişe dönük gönderi açıklaması düzenleme nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. 

Instagram’da Yapılan Paylaşıma Açıklama Nasıl Eklenir?

Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Açıklama nasıl eklersiniz? Paylaşımları daha ilgi çeken bir hale getiren ve bunun yanında bir nevi resimlerinizin hikayesini kullanıcılara aktarmanızı sağlayan resimlere açıklama ekleme özelliği takipçi konusunda da epey önemli. Paylaşım yapılırken paylaşımların içerisine açıklama ekleme işlemi oldukça basit. Fakat daha önce Instagram’da Yaptığınız Paylaşım lara nasıl açıklama ekleriz bakalım.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

  • Bunun için öncelikle paylaştığınız fotoğrafınızı ya da videonuzun üzerine gelmeniz gerekiyor. Ardından paylaşımın üstünde bulunan üç nokta işaretine tıklamanız gerekmekte.
  • Buradan düzenle sekmesine tıklayarak düzenleme penceresini açmanız ve buradan da açıklama bölümüne paylaşıma eklemek istediğiniz açıklamayı eklemeniz yeterli olacaktır.

Bu içerikle talebinize uygun yanıtlar aradık. Umarız sizin için faydalı olmuştur. Sormak istediğiniz tüm detayları, yorumlar kısmından bize ulaşarak sorabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

https://www.instatakipci.com/

Instagram Paylaşımlarımı Daha Sonra Düzenleyebilir Miyim?

Instagram üzerinden yaptığınız paylaşımlarınızı zaman geçtikten sonra düzenlemeniz mümkündür. İstediğiniz zaman paylaşımlara eklediğiniz açıklamaları düzenleyebilirsiniz.

Instagram Paylaşımlarıma Açıklama Ekleyebilir Miyim?

Instagram paylaşımlarınıza isterseniz düşüncelerinizi ve açıklamaları ekleyebilirsiniz.

Paylaşımlarımın Açıklamalarını Güncellersem Takipçilerime Bildirim Gider Mi?

Paylaşımlarınızın açıklamalarını güncellemeniz sonrasında takipçilerinize herhangi bir şekilde bildirim gitmeyecektir.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir