Instagram gündem

Instagram’da Yeni Bir Akım Daha Başladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya denilince akla ilk gelen uygulamalardan birisi de Instagram. Arkasına Facebook’un desteğini alarak kısa süre içerisinde en çok indirilen ve en aktif olan sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen Instagram, yeni akımların ortaya çıkmasına da neden olmaya başladı. Önceleri selfie akımı derken şimdilerde ise zengin çocuklar tarafından açılan Instagram’ın zengin çocukları hesabı sosyal medyanın yeni akımlarından biri olarak gösteriliyor. Sosyal medyanın gündemine oturan zengin çocukların paylaşımları ilgi gördüğü kadar tepki de çekmişti. Özellikle İran ve Rusya üzerinde açılan hesaplara büyük ilgi gösterilirken şimdilerde ise farklı bir akım daha başladı.

Bu kez de Instagram’ın zengin çocukları değil Instagram’ın zengin ebeveynleri gündeme geldi. Tıpkı Instagram’ın zengin çocukları gibi açılan hesaplar çok kısa bir süre içerisinde Instagram’ın gündemine oturdu. Söz konusu paylaşımlar yüzünden tepki çekmeye de başlayan birçok ebeveyn buna rağmen geri adıma atmayarak paylaşımlarına da tüm hızıyla devam ediyor. Son günlerde bu şekilde Instagram’a yüklenen zenginlik fotoğrafları ise artık hızla yayılmaya başlıyor. Hatta birçok fenomende bu şekilde zenginlik paylaşımlarıyla ilgi çekmeye başladı. Instagram’ın yeni akımlarından biri haline dönüşen zenginlik paylaşımları böyle devam ederse tüm dünya genelinde en çok ilgi gören akımlardan biri olacak gibi.

Instagram’da Yeni Bir Akım Daha Başladı
4.4 (88.99%) 307 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Windows 10 İçinde Tasarım Desteği Sunacak Mı? başlıklı makalemizde Instagram Windows 10, Instagram Windows 10 için çıkışını yaptı ve Instagram Windows 10 yeni tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Windows Phone Mağazadan Instagram Neden Kaldırıldı?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram’da Yeni Bir Akım Daha Başladı” üzerine 2 düşünce

  1. Ayşe KEKLİK

    İnstagram sayesinde zengin olduk. Bende yaptım bir paylaşım gelen yorumları görseniz ölürsünüz. Aç tavuk kendini tahıl ambarında sanırmış

    Cevapla
  2. Oğuzhan ÇETİN

    Ben ilk zaman gördüğümde resmen sövüyordum. Ama kardeşim her defasında değişik bir akım bu ne olacak ki böyle. Küfürde bir yere kadar

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir