Etienne de Crécy

Instagram’da Yeni İnteraktif Albüm Kampanyası

Son günlerde Instagram üzerinden birbirinden ilginç kampanyalar yapılmaya başlandı. Bu kampanyalar sayesinde birçok kullanıcı ise farklı bir Instagram deneyimi elde etmiş oluyor. Bunun yanında kampanyaların sunduğu küçük ödüller ile bu işi çok daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. İşte Instagram üzerinden bu şekilde düzenlenen kampanyalara ise şimdilerde bir yenisi eklendi. Kısa bir süre önce albüm çıkaran Fransız sanatçı Etienne de Crécy, hem albümünü tanıtmak hem de şarkısının ana fikrini vurgulamak için yeni bir Instagram kampanyasına imza attı. Oldukça renkli bir kampanya ile gündeme gelen isim bu düzenlemesi şarkısı üzerinden yola çıkarak gerçekleştirdi.

Kampanyaya göre albümün çıkış şarkısı olan #HastagMyAss etiketine giriş yapıyorsunuz. Kullanıcı adınız ve şifrenizle hesabınıza girdikten sonra direk bu sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Sayfada ise hemen resimleriniz ve bu zamana kadar girdiğiniz etiketler karşınıza çıkıyor. Tüm bu etiketler ve resimler kullanılarak size bir albüm oluşturuluyor. İlginç müziklerinde kullanıldığı bu albümü kısa süre içerisinde hesabınızdan paylaşa biliyorsunuz. Bunun dışında arkadaşlarınıza oluşturduğunuz albümü gönderme ya da etkinliğe arkadaşlarınızı da davet etme gibi bir ayrıcalığınızda bulunuyor. Şimdiden Instagram kullanıcıları tarafından oldukça beğeni toplayan uygulama kısa süre içerisinde çok daha geniş bir kitleye yayılacak gibi. Fransız şarkıcı da bu durumdan oldukça memnun olduğunu yaptığı paylaşımlar ile ortaya koyuyor.

Instagram’da Yeni İnteraktif Albüm Kampanyası
4.5 (89.49%) 177 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Kısa Sürede Çok Sevilmesinin Nedeni başlıklı makalemizde Instagram haberleri, Instagram kullanımı ve Instagram'ın kullanım oranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Forum Erzurum’dan Yeni Bir Instagram Etkinliği
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir