Instagram video güncellemesi

Instagram’dan Bir Yenilik Haberi Daha Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kısa süre önce Instagram artık çoklu hesap desteğini açacağını duyurmuştu. Hatta güncellemenin tamamlandığı ve artık sadece test aşamasına geçildiği kısa süre içerisinde de tüm kullanıcıların yeni güncellemeyle buluşacağı açıklanmıştı. Gelen bu bilgilerin ardından Instagram kullanıcıları da merakla yeni güncellemeyi beklemeye başladı. Instagram’a yaptığı açıklamalarda çoklu hesap üzerinde durmuş ve kullanıcıların 5 hesabı bir arada yönetebileceklerini açıklamıştı.

Fakat ortaya çıkan gerçekler Instagram’ın sadece çoklu hesap desteği üzerinde çalışmadığı gösterdi. Zira dün itibariyle verilen bilgilere göre Instagram yeni sürümde yeni birkaç değişiklik daha yapacak. İlk olarak video konusunda değişim yapacağını belirten uygulama bu konuda ilk güncelleme haberini de verdi. Söz konusu güncellemede video konusunda beklenen yenilik ise izlenme sayıları olacak. Yani artık kullanıcılar paylaştıkları videoların kaç izlenme aldığını ve izlenme oranının ne olduğunu görebilecek. 7.15 sürümüne entegre edilmeye başlanan video özelliğiyle hiç şüphesiz Instagram’a yeni bir hava gelecek. Bununla beraber artık fotoğraf paylaşımı kadar video paylaşımının da önem kazanacağı kesin. Zira bu konuda daha önce çok fazla çalışma yapılmamış olması Instagram’ın bundan sonra artık video alanına da önem vermeye başladığının bir göstergesi. Yeni güncellemenin etkilerinin nasıl olacağı ise şimdilik merak konusu. Yakın zamanda ise güncellemenin dağıtılmasıyla beraber yavaş yavaş yeniliklerin nasıl bir değişiklik sağladığını görebileceğiz.

Instagram’dan Bir Yenilik Haberi Daha Geldi
4.5 (90.33%) 244 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Gelecek Hedeflerini Açıkladı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook gelirleri ve Facebook Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Ruh Sağlığı Özelliği Ortaya Çıktı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram’dan Bir Yenilik Haberi Daha Geldi” üzerine 2 düşünce

  1. Leyla Saka

    Bu uygulamayı yüklemek istioyorum. Link verirmisiniz? Çoklu hesapların hepsi birbirine bağlantılı olabiliyor mu, yoksa tek ana hesaptan takip edebiliyor muyuz?

    Cevapla
  2. Gamze ÖZKAZAN

    İnstagram yeni özellikler arasında izlenen videonun tamamı mı izlenmiş yoksa yarıda çıkıp gitmiş mi? Bunun istatistiğini veren bir özellik var mı?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir