Instagram’dan Sonra Messenger İçinde Hikayeler Güncellemesi Geliyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Facebook tarafından diğer sosyal medya uygulamalarını geride bırakmak için son dönemde strateji değişikliğine gidildiğini biliyoruz. Zira sosyal medya devi yaptığı açıklamada artık rakip sosyal medya uygulamalarını geçmek ve bunun yanında uygulamanın kullanımını arttırmak için yeni bir güncelleme hareketi başlatacağını da açıklamıştı. Facebook tarafından yapılan bu açıklamadan hemen sonra ise ilk güncellemeler yine Facebook çatısı altında çalışan Instagram için gelmişti. Instagram için yayınlanan güncellemelerle beraber başta Snapchat uygulaması olmak üzere birçok sosyal medya uygulamasının da öne çıkan özellikleri Instagram’a eklenmeye başlamıştı.

Bu noktada Instagram’a eklenen özellikler arasında en çok dikkat çekeni ise resimlerin hikayesi özelliği olmuştu. Daha önce Snapchat tarafından kullanılan özellik olarak bilinen resimlerin hikayesi özelliği Instagram’a eklendikten sonra kısa süre içerisinde Instagram’ın bir hayli kullanıcı kazanmasını da sağlamıştı. Bu noktada Instagram’a eklenen resimlerin hikayesi özelliğinin beğenilmesiyle beraber Facebook’un Messenger için de kısa süre sonra benzeri bir güncelleme yayınlayacağı da ortaya çıktı. Facebook tarafından Messenger’a eklenmesi düşünülen resimlerin hikayesi özelliği nasıl tepki toplayacak ya da Facebook bu konuda Messenger için nasıl bir çalışma yapacak şimdilik merak konusu.

Instagram’dan Sonra Messenger İçinde Hikayeler Güncellemesi Geliyor
4.4 (87.77%) 175 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yorum Engelinde Varsayılan Anahtar Kelimeler Özelliği başlıklı makalemizde instagram, Instagram Yorum ve Instagram yorum engeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Akış Modeline Geri Döndü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir