Instagram güncelleme

Instagram’dan Sonra Şimdide Facebook Messenger Güncelleme Furyasına Katıldı

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Facebook bu başarısını izlediği politikalara borçlu. Zira artık uygulama tek başına varlık göstermiyor. Bunun yanında Facebook çatısı altında çalışan birçok ünlü sosyal medya uygulaması da mevcut. Facebook tarafından çıkış etabında satın alınan bu uygulamalar şimdilerde Facebook’un değerini yarı yarıya da attırmayı başardı. Tabi tüm bu sosyal medya uygulamalarının yönetimi de yine Facebook tarafından yapılıyor. Bu bağlamda Facebook’un en kazançlı yatırımlarından biri olarak gösterilen Instagram’da geçtiğimiz günlerde yine Facebook ile beraber yeni bir güncelleme furyası içerisine girmişti. Oluşturulan yeni politikalar gereğince güncellenen uygulamaya şimdilerde ise Facebook Messenger eklendi.

Tüm uygulamalarında köklü bir değişiklik yaparak kullanıcıların ilgisini canlı tutmak isteyen Facebook şimdilerde de 900 milyon üzerinde kullanıcısı olan mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger’ın genel yapısını güncelledi. Öncelikle uygulamaya yakın zamanda Instagram için konuşulan GİF özelliği geldi. GİF paylaşımlarının yanı sıra emoji stilleri de tamamen değiştirilen Facebook Messenger uygulamasında şimdilerde ise SMS uygulaması getirildi. Bu sayede artık Facebook Messenger üzerinden de SMS gönderebiliyorsunuz. Tüm emojilerle beraber SMS gönderme aracını da uygulamaya ekleyen Facebook ise şimdiden büyük oranda beğeni kazandı. Oluşturulan yeni sistemin ise hala eksiklerinin olduğu ve güncellemelerin devam edeceği bilgisi de verildi.

Instagram’dan Sonra Şimdide Facebook Messenger Güncelleme Furyasına Katıldı
4.5 (90.47%) 319 votes

Bir önceki yazımız olan Acun Ilıcalı Instagram Paylaşımıyla Milli Takıma Destek Verdi başlıklı makalemizde Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı Instagram ve Arda Turan hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Arda Turan Yeni Projesini Instagram’dan Tanıttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir