Instagram yeni sürümü

Instagram 7.14.0 Sürümü Çıktı

Facebook desteğiyle beraber en büyük sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen Instagram 7.14.0 sürümü ile kullanılara daha rahat ve sorunsuz bir uygulama sunmayı planlıyor. 400 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesine ulaşan uygulama, kullanıcılara daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunabilmek için de sürekli olarak güncelleniyor. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde de Instagram yeni bir güncellemenin daha geleceğini duyurmuştu. Yapılan duyuruda uygulama güncellemesinin sürümü ve hatta neden yapılacağı konusunda da bilgi verilmişti.

Söz konusu Instagram 7.14.0 sürümü açıklamasını yapan Instagram bu sürümle beraber Android kullanıcılarının artık Peek adı verilen teknolojiye kavuşacakları söylenmişti. Ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilginin olmadığı yeni güncelleme sonunda Android kullanıcılarına sunuldu. Kullanıcıların sadece Google Play marketi ziyaret ederek uygulamayı güncellemelerinin yeterli olacağı belirtildi. Bununla beraber yeni güncelleme için bir uyarı haberi de yayınlandı. Son zamanlarda artan sahtecilik üzerine gelen uyarıda kullanıcıların yeni sürümü sadece resmi uygulama mağazalarından indirmeleri istendi. Zira daha önce bu konuda açıklama yapan Instagram güncelleme adı altında kullanıcılara birçok sahte içerik gönderildiği ve telefona bu şekilde sızma yapıldığı konusunda uyarıda da bulunmuştu. Yeni sürüm içinde böyle bir tehlikenin olduğu konusunda uyaran Instagram yetkilileri sadece mağazadan güncelleme yapılmasını vurguladı. Bunun yanında yazık zamanda bir stabil güncelleme 7.14.1 versiyonunda gelebileceği de söyleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni

Instagram 7.14.0 Sürümü Çıktı
4.4 (88.99%) 445 votes

Bir önceki yazımız olan Atilla Özdemiroğlu Instagram Takipçilerinden Destek başlıklı makalemizde Atilla Özdemiroğlu, Atilla Özdemiroğlu Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Android Kullanıcılarını Uyardı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir