Kendall Jenner Instagram Fotoğrafı Yine En Beğenilen Oldu

instagram takipçi satın al instatakipci

Kendall Jenner Instagram hesabını takip eden kişi sayısı her geçen gün artıyor ve bununla birlikte her fotoğrafıda binlerce hayranı tarafından beğeniliyor. 400 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaşan Instagram önüne geçilemez bir büyüme içerisinde. Facebook tarafından satın alındıktan sonra gelişimini daha da hızlandıran Instagram, yakın zamanda bu rakamları da geride bırakarak 500 milyon kritik sınırı geçecek gibi. En azından kullanıcı sayılarının artış oranlarına bakarak bu durumu anlayabiliyoruz. Instagram’ın bu yükselişi popüler olan kullanıcıları da olumlu yönde etkilemiyor değil. Zira bu şekilde Instagram üzerinden belli bir gelir bile elde edilebiliyor. Bu durumda doğal olarak en popüler olan resim, en popüler olan kullanıcı gibi unsurların merak konusu haline gelmesine neden oluyor.

Bu bağlamda en merak edilen konulardan birisi de Instagram’ın en beğenilen paylaşımının hangisi olduğu. Geçtiğimiz aylarda bu konuda bir açıklama yapan Instagram en beğenilen paylaşımın Kendall Jenner’ın olduğunu duyurmuştu. Gelinlik benzeri bir elbise ve kalp şekilde saçları ile poz veren ünlü isim bu paylaşımı ile 2 milyon beğeni rakamına ulaşmış ve liderliği eline almıştı. Şimdi ise Instagram yeni bir değerlendirme yaptı. Yapılan değerlendirme de birincinin yeri değişeceği düşünülse de beklentiler boşa çıktı. Zira Instagram’ın en beğenilen fotoğrafı yine Kendall Jenner’ın fotoğrafı oldu. Fakat bu sefer beğeni oranında büyük bir artış yaşandı. Söz konusu fotoğrafın son beğenilme oranı 3.2 milyon olarak bildirildi. Birçok kişinin sahip olmak istediği kullanıcı sayısı kadar tek bir paylaşımla başarı yakalayan Kendall Jenner ise Instagram’ın fenomen isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Kim Kardashian’ın kendisi kadar ailesi de kısa süre içerisinde Instagram fenomeni oldu. Bu isimlerden birisi Kylie Jenner Instagram hesabı büyük ilgi görüyor. Kardeşleri gibi çok kısa bir süre içerisinde fenomen haline gelen genç isim hali hazırda 46 milyon takipçiye sahip. Doğal olarak Instagram’ın en çok takip edilenler listesinde de yer alan ünlü isim hemen her paylaşımında da binlerce hatta milyonlarca beğeni almayı başarıyor. 2015 yılında en çok beğeni aldığı fotoğrafları da takipçilerine göstermek isteyen fenomen isim geçtiğimiz hafta bu resimlerin yer aldığı bir kolaj hazırladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Hazırladığı kolajda yıl içinde en beğenilen 9 fotoğrafını bir araya getirdi. Tüm bu fotoğrafları bir araya getiren ve Instagram hesabından paylaşım olarak yayınlayan ünlü isim yine büyük oranda beğeni kazanmayı başardı. Asıl ilginç olan ise resimlerin aldığı beğeni miktarıydı. Zira söz konusu resimlerin beğenilme oranı 1 milyarın üzerinde. Sadece bu rakam bile ünlü isme servetler kazandırmak için yeterli. Zaten Kylie Jenner’ın sadece Instagram hesabı sayesinde milyonlar kazandığı da biliniyor. Kısa sürede fenomen ismin yakaladığı bu popülarite ne kadar süre devam eder ya da ne boyutlara ulaşır bilinmez ama böyle devam ederse zaten ünlü haline gelen Kylie Jenner’ın dünyaca tanınan bir isim haline gelmesi içten bile değil.

Yaptığı paylaşımlar iddialı fiziği ve aykırı davranışları ile Instagram fenomeni haline gelen Kendall Jenner Instagram paylaşımı tepki çekti. Söz konusu paylaşımda yarı çıplak bir şekilde poz veren ve oldukça iddialı olduğu gözlenen Kendall Jenner sosyal medya üzerinden büyük bir teki de gördü. Ünlü ismin tepki görmesinin nedeni ise yarı çıplak poz vermesi değildi. Zira yarı çıplak poz vermeden önce Kendall Jenner ablası ve kardeşleri ile birlikte kilise ayinine gitti.

Kutsal günleri olarak kabul edilen Pazar gününde ayine giden tüm aile burada giydikleri şık kıyafetler ile büyük beğeni toplamışlardı. Zira kardeşlerin elbiselerinin birbirleri ile olan uyumu da gözlerden kaçmamış ve basında da yer bulmuştu. Bir örnek giyilen kardeşlerden ayrılan Kendall Jenner’ın akşam saatlerinde yarı çıplak bu şekilde bir poz vermesi ise tepkilerin nedeni. Bu şekilde bir poz verilmesi sosyal medyada Kendall Jenner Instagram hesabından dini ile gösteriş mi yapıyor sorularını da akla getirdi. Gelen tüm bu eleştirilere rağmen Kendall Jenner ise konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Kardeşlerinden de tepki çekti mi ya da bu şekilde paylaşımlarına devam eder mi bilinmez ama Kendall Jenner daha uzun süre böylelikle gündem de kalacak gibi. Zira sürekli iddialı pozlar paylaşan ismin üvey kardeşi gibi Instagram’ın fenomeni haline çoktan geldi.

Son zamanlarda en sık kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram oldu. En çok beğenilen Instagram resimleri geçen hafta açıklandı. Son zamanlarda 300 milyon kişinin Instagram’ı tercih ettiği bir gerçek. Tabi hal böyle olunca son zamanlarda sürekli olarak paylaşılan fotoğraflarda ki beğeni oranları da merak edilmeye başlandı. Zira bir resmi binlerce kişinin beğenmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Instagram’da belli zamanlarda yaptıkları açıklamalarla bu merakı dindirmeye çalışıyor. Özellikle son dönemde açıklanan fenomen resim ise büyük ilgi uyandırdı. Söz konusu resmin sahibi ise Instagram fenomeni Kim’in kardeşi Kendall Jenner oldu. Ablasının izinden giden Kendall Jenner gelinliğe benzer elbisesi ile paylaştığı fotoğrafla birinci oldu. Söz konusu resmi ise tam 2.4 milyon kullanıcı beğendi. Böylece ablasını bir adım da olsa geride bırakmayı başaran ünlü isim Instagram’ın en çok ilgi çeken fenomenlerinden biri olmayı da başardı. Oldukça fazla ilgi çekmeyi başaran ünlü ismin diğer beğenilen resimleri de milyonları bulmaya başladı. Şimdilik birkaç fenomenin toplamda gerisinde kalan isim kısa süre içerisinde bu alanda da birinciliği yakalayacak gibi. Kim ise konu hakkında henüz net bir açıklama yapmadı. Zira artık üvey kardeşinin Kim Kardashian’ı yavaş yavaş geride bıraktığı da bir gerçek.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram DM Kapatma Mesaj Gelmesini  Engelleme İstemiyorum 2019

Instagram canlı yayın güncellemesi, resimlerin hikayesi özelliği, kaybolan mesajlar derken bir bir yeni özellikler kazanmaya başladı. Artık açık ara sosyal medyanın en gözde uygulamalarından bir tanesi. Facebook desteği ile beraber hemen her gün gelişmeye de devam eden Instagram’ın yeni özellikleriyle beraber etkinliğinin de bir hayli artmaya başladığını söylemek gerekiyor. Son olarak Snapchat’in kullandığı hemen her özelliği kazanan uygulamanın etkinliğinin de artmasıyla beraber bu sene Instagram’ı en çok kullanan isimler, uygulamada en çok beğeni toplayan gönderilerde daha fazla merak edilmeye başlandı. Bu noktada yeni yıla girmeye sadece sayılı günler kala 2016 yılı için Instagram üzerinde en beğenilen fotoğrafları ve paylaşımları da açıklandı.

En Beğenilen Paylaşımlar Selena Gomez’in

2016 yılı için en beğenilen paylaşımların yer aldığı listede ise aslında pek de sürpriz olmadığını söylemek gerekiyor. Zira açıklanan listeye göre paylaşımları en çok beğenilen isim Instagram’ın fenomenlerinden biri olan hatta Instagram’ın zirvesinde olan isim Selena Gomez’in paylaşımları oldu.

Selena Gomez
Selena Gomez

103 milyon takipçi sayısı ile Instagram’ın zirvesinde olan ünlü ismin bu sene yaptığı paylaşımlarda en çok beğeni ve en çok yorumu alan paylaşımlar oldu. Uzun süre önce hastalık açıklaması yapmasından beridir Instagram kullanımını çok aktif  yapmasa da en beğenilen paylaşım yine Selena Gomez’in paylaşımı oldu. En çok beğeni alan paylaşımının 6 milyon beğeni rakamına yaklaştığı ünlü ismi takip eden bir diğer isim ise daha önce Instagram’ın zirvesindeki isim olan Taylor Swift oldu. Şimdilik 93 milyon takipçisi olan ünlü ismin hemen ikinci sırada yer aldığını da belirtelim.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Kendall Jenner Instagram Fotoğrafı Yine En Beğenilen Oldu
4 (80%) 11 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir