Instagram fenomenleri

Kendall Jenner Instagram Fotoğrafı Yine En Beğenilen Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kendall Jenner Instagram hesabını takip eden kişi sayısı her geçen gün artıyor ve bununla birlikte her fotoğrafıda binlerce hayranı tarafından beğeniliyor. 400 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaşan Instagram önüne geçilemez bir büyüme içerisinde. Facebook tarafından satın alındıktan sonra gelişimini daha da hızlandıran Instagram, yakın zamanda bu rakamları da geride bırakarak 500 milyon kritik sınırı geçecek gibi. En azından kullanıcı sayılarının artış oranlarına bakarak bu durumu anlayabiliyoruz. Instagram’ın bu yükselişi popüler olan kullanıcıları da olumlu yönde etkilemiyor değil. Zira bu şekilde Instagram üzerinden belli bir gelir bile elde edilebiliyor. Bu durumda doğal olarak en popüler olan resim, en popüler olan kullanıcı gibi unsurların merak konusu haline gelmesine neden oluyor.

Bu bağlamda en merak edilen konulardan birisi de Instagram’ın en beğenilen paylaşımının hangisi olduğu. Geçtiğimiz aylarda bu konuda bir açıklama yapan Instagram en beğenilen paylaşımın Kendall Jenner’ın olduğunu duyurmuştu. Gelinlik benzeri bir elbise ve kalp şekilde saçları ile poz veren ünlü isim bu paylaşımı ile 2 milyon beğeni rakamına ulaşmış ve liderliği eline almıştı. Şimdi ise Instagram yeni bir değerlendirme yaptı. Yapılan değerlendirme de birincinin yeri değişeceği düşünülse de beklentiler boşa çıktı. Zira Instagram’ın en beğenilen fotoğrafı yine Kendall Jenner’ın fotoğrafı oldu. Fakat bu sefer beğeni oranında büyük bir artış yaşandı. Söz konusu fotoğrafın son beğenilme oranı 3.2 milyon olarak bildirildi. Birçok kişinin sahip olmak istediği kullanıcı sayısı kadar tek bir paylaşımla başarı yakalayan Kendall Jenner ise Instagram’ın fenomen isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum


Bir önceki yazımız olan Facebook Güvenlik Açıklarını Ortadan Kaldıracak başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Güvenlik ve Facebook Güvenlik Açıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir