Instagram ünlüler

En Çok Beğenilen Instagram Resimleri

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Son zamanlarda en sık kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram oldu. En çok beğenilen Instagram resimleri geçen hafta açıklandı. Son zamanlarda 300 milyon kişinin Instagram’ı tercih ettiği bir gerçek. Tabi hal böyle olunca son zamanlarda sürekli olarak paylaşılan fotoğraflarda ki beğeni oranları da merak edilmeye başlandı. Zira bir resmi binlerce kişinin beğenmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Instagram’da belli zamanlarda yaptıkları açıklamalarla bu merakı dindirmeye çalışıyor. Özellikle son dönemde açıklanan fenomen resim ise büyük ilgi uyandırdı. Söz konusu resmin sahibi ise Instagram fenomeni Kim’in kardeşi Kendall Jenner oldu. Ablasının izinden giden Kendall Jenner gelinliğe benzer elbisesi ile paylaştığı fotoğrafla birinci oldu. Söz konusu resmi ise tam 2.4 milyon kullanıcı beğendi. Böylece ablasını bir adım da olsa geride bırakmayı başaran ünlü isim Instagram’ın en çok ilgi çeken fenomenlerinden biri olmayı da başardı. Oldukça fazla ilgi çekmeyi başaran ünlü ismin diğer beğenilen resimleri de milyonları bulmaya başladı. Şimdilik birkaç fenomenin toplamda gerisinde kalan isim kısa süre içerisinde bu alanda da birinciliği yakalayacak gibi. Kim ise konu hakkında henüz net bir açıklama yapmadı. Zira artık üvey kardeşinin Kim Kardashian’ı yavaş yavaş geride bıraktığı da bir gerçek.

Instagram canlı yayın güncellemesi, resimlerin hikayesi özelliği, kaybolan mesajlar derken bir bir yeni özellikler kazanmaya başladı. Artık açık ara sosyal medyanın en gözde uygulamalarından bir tanesi. Facebook desteği ile beraber hemen her gün gelişmeye de devam eden Instagram’ın yeni özellikleriyle beraber etkinliğinin de bir hayli artmaya başladığını söylemek gerekiyor. Son olarak Snapchat’in kullandığı hemen her özelliği kazanan uygulamanın etkinliğinin de artmasıyla beraber bu sene Instagram’ı en çok kullanan isimler, uygulamada en çok beğeni toplayan gönderilerde daha fazla merak edilmeye başlandı. Bu noktada yeni yıla girmeye sadece sayılı günler kala 2016 yılı için Instagram üzerinde en beğenilen fotoğrafları ve paylaşımları da açıklandı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Ceza Uygulaması

En Beğenilen Paylaşımlar Selena Gomez’in

2016 yılı için en beğenilen paylaşımların yer aldığı listede ise aslında pek de sürpriz olmadığını söylemek gerekiyor. Zira açıklanan listeye göre paylaşımları en çok beğenilen isim Instagram’ın fenomenlerinden biri olan hatta Instagram’ın zirvesinde olan isim Selena Gomez’in paylaşımları oldu.

Selena Gomez

Selena Gomez

103 milyon takipçi sayısı ile Instagram’ın zirvesinde olan ünlü ismin bu sene yaptığı paylaşımlarda en çok beğeni ve en çok yorumu alan paylaşımlar oldu. Uzun süre önce hastalık açıklaması yapmasından beridir Instagram kullanımını çok aktif  yapmasa da en beğenilen paylaşım yine Selena Gomez’in paylaşımı oldu. En çok beğeni alan paylaşımının 6 milyon beğeni rakamına yaklaştığı ünlü ismi takip eden bir diğer isim ise daha önce Instagram’ın zirvesindeki isim olan Taylor Swift oldu. Şimdilik 93 milyon takipçisi olan ünlü ismin hemen ikinci sırada yer aldığını da belirtelim.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/favori

En Çok Beğenilen Instagram Resimleri
4.5 (89.77%) 444 votes

Bir önceki yazımız olan Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı başlıklı makalemizde Burcu Güneş, Burcu Güneş İddiaları cevapladı ve Burcu Güneş Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir