Instagram web sürümü için güncelleme

Instagram’ın Web Sürüm İçin Bir Sonraki Adımı Ne Olacak?

Son günlerde Instagram ana uygulama dışında yeni çalışmalara başladı. Zira artık hemen her güncelleme sadece akıllı telefonlarda çalışan Instagram uygulamasına gelmiyor. Bununla beraber oldukça fazla sayıda istek alan Instagram artık web sürümü içinde yeni güncellemeler yayınlamaya başladı. Bu alanda da ilk güncelleme haberi etkileşimi arttırmak için bildirim yeniliği olmuştu. Web sürümünü kullanan kullanıcılara artık bildirim ayrıcalığı da verilmeye başlandı. Bir süre daha bu güncelleme ile web sürümü devam ettirilir derken çok kısa bir zaman aralığında Instagram ikinci güncelleme haberini duyurdu.

Söz konusu güncellemede yine web sürümünde yapıldı. Çok kısa bir süre içerisinde gelen ikinci güncelleme haberinde ise Instagram’ın web sürümüne keşfet özelliği eklediği öğrenildi. Yani artık kullanıcılara Instagram tarafından başka kullanıcılarda önerilebilecek. Kullanıcılarda keşfetmek istedikleri hesaplar hakkında 3 farklı fotoğraf gösterilecek. Bir diğer yönüyle bir nevi hesap tanıtımı yapan üç fotoğrafın yayınlanmasının ardından web sürüme ne gibi yeniliklerin geleceği de merak konusu oldu. Zira artık uygulamanın sadece resim paylaşım konusunda eksiğinin kaldığını söylemek gerekiyor. Onun dışında web sürümün pek bir eksikliği de kalmadı. Instagram bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğini ise açıklamadı. Bu konuda yapılacak açıklamada şimdiden merak konusu oldu.

Instagram’ın Web Sürüm İçin Bir Sonraki Adımı Ne Olacak?
4.5 (89.2%) 226 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’ın Neden Paylaşımları Kaldırdığı Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Aslıhan Doğan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Business Desteğini Genişletiyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir