İnstagram Hyperlapse Uygulaması İle Hızla Büyüyor

İnstagram Hyperlapse Uygulaması İle Hızla Büyüyor

instagram takipçi satın al instatakipci

Günden güne kullanıcı sayısı artan Instagram Hyperlapse uygulaması ile büyüme hızına hız katıyor.  Hyperlapse uygulaması kullanıcılara anında video çekip hemen paylaşabilme kolaylığı sağlıyor. Yayınına fotoğraf paylaşım platformu olarak başlayan İnstagram,  geçtiğimiz yıl video çekme seçeneğini eklemişti. Ardından yeni uygulaması olan Hyperlapse’i kavuştu. Hyperlapse adı verilen uygulama şuan da sadece İOS cihazlar için kullanıma sunulan uygulama, kullanıcılarına hızlandırılmış video çekebilme ve hemen paylaşabilme imkanı sunmaktadır. Hyperlapse yayına girdiği gün içerisin de App Store’da indirme enleri arasına girip en çok indirilen 3. Uygulama olmayı başardı. İnstagram’da kullanıcılar çektiği fotoğraf ve videoları kısıtlanmış halde birkaç dakika da paylaşabilirken, Hyperlapse ise çekilen fotoğraf veya videoyu hemen paylaşabiliyorsunuz.  Yeni uygulama olan Hyperlapse bir saniye içerisin de 12 kare hızında video veya fotoğraf çekim olanağı sunuyor.

Instagram Hyperlapse Uygulaması Sabitleme Teknolojisi Sunuyor

İnstagram’ın blog sayfasında yapılan açıklamaya göre, çekilecek görüntüleri sabitleme teknolojisi barındırdığı belirtilen Instagram Hyperlapse uygulaması, kullanıcılarına görünümleri sinemayı andıran videolar çekme imkanları verecek.

İOS cihazlara indirip kurulduğu andan itibaren kayıt yapmak gerekmeden çekime kurulduğun da çekime hazır vaziyette bekleyen Hyperlapse ile dikey ve yatay olarak video çekebileceksiniz. Hyperlapse, kullanıcılarına YouTube,  Facebook ve Twitter’da paylaşacağı videoları yatay olarak çekmesi gerektiğini önemle öneriyor. İnstagram’da videoya her hangi bir çerçeve ekli halde paylaşmak istiyor iseniz videolarınızı dikey çekim seçeneği ile çekmeniz öneriliyor. Kullanıcı sayısı aktif olarak 130 milyonu geçen İnstagram’ın yeni uygulaması olan Hyperlapse, sosyal ağlarda bulunan genç kullanıcıların ilgisini çekmek istiyor. İnstagram İOS, Android ve Windows Phone cihazlara uyumludur. Haziran 2013’te video çekme özelliği ile birçok kullanıcı kazanan İnstagram’a her gün yaklaşık olarak 8 milyon kullanıcı en az 50 milyon fotoğraf ve video ekliyor. Hyperlapse şimdilik sadece İOS cihazlara uyumlu olmakla beraber App Store’dan ücretsiz indirilebiliyor

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Tekrar Görme Nasıl Yapılır 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
İnstagram Hyperlapse Uygulaması İle Hızla Büyüyor
4.5 (89.65%) 114 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir