Instagram ünlüler

Instagram’ın Zengin Çocuklarına Rakip Çıktı

Bir süredir Instagram üzerinden takip edilen hesaplar içerisinde en çok dikkat çekenlerin başında zengin gençler tarafından açılan hesaplar geliyordu. İlk olarak İranlı zengin gençler tarafından yapılan bu etkinlik kısa zaman içerisinde dünya genelinde yayınlanmaya başlamıştı. İranlı zenginlerin bu derece popüler olması ise kısa süre içerisinde diğer ülke kullanıcıları arasında da yayılmaya başlamıştı. Türk kullanıcılar tarafından da aynı hesaplar açılmış ve zenginlerin hayatları ile ilgili paylaşımlar yapılmaya başlanmıştı. Bir anda sosyal medyanın gündemi oturmaya başlayan bu paylaşımlar sonucunda ise artık zengin haytaların sırları da paylaşılır hale gelmeye başlamıştı.

Bu durumdan rahatsız olan bazı kullanıcılar ise konuya farklı bir noktadan yaklaşma kararı aldılar. Bu yönde alınan karardan sonra ise bu kez zengin paylaşımlarından dikkat çeken fotoğrafları fakir kullanıcılar yorumladı. Fakir çocuklar olarak açılan bu Instagram hesabında ise tam tersi kullanım yapılmaya başlandı. Yani zengin kullanıcıların bu hesaplardan paylaştıkları pahalı araçlar ve pahalı ürünler karşılığında fakir kullanıcılar fakirlerin kullandıkları araçları paylaşmaya başladı. Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlanan hesaplara her geçen gün biraz daha fazla destek de gösterilmeye başladı. Bu şekilde kısa sürede zengin hesaplarını geçmesi beklenen yeni oluşum aslında bir nevi zengin hesapları ile dalga geçmeyi hedefliyor. Gördükleri ilgiliye bakılırsa bu durumda oldukça başarılı olduklarını da söylemek mümkün.

Instagram’ın Zengin Çocuklarına Rakip Çıktı
4.5 (89.24%) 223 votes

Bir önceki yazımız olan Dan Bilzerian İlginç Paylaşımıyla Dikkatleri Üzerine Çekti başlıklı makalemizde Dan Bilzerian, Dan Bilzerian Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Motorola Yeni Selfie Yarışması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir