Layout kolaj uygulaması

Instagram Kolaj Nasıl Oluşturulur?

Instagram kolaj uygulaması görsel yöne ön planda olmasına karşın sürekli güncellemesiyle beraber artık hemen her alana hitap eden bir uygulama haline geldi. Önceleri sadece belli bir kare şablon üzerinde fotoğraf paylaşma ve bunun yanında 15 saniye gibi mini bir sürede video paylaşımına izin verdi. Instagram şimdilerde ardı ardına aldığı güncellemelerle hem resim boyutunda özgürlük sağladı hem de video süresini 1 dakikaya kadar çıkarttı. Bunun dışında artık 3.parti uygulamaları kullanmadan doğrudan kendi içerisinde sunduğu sistem. Kolaj yapma imkanını da kullanıcılara sunan Instagram özellikle kolaj özelliği ile kullanıcı sayısını epey bir arttırmayı da başardı. Peki, ama Instagram ile nasıl doğrudan kolaj özelliğini kullanabiliyoruz daha detaylı olarak bakalım.

Layout Uygulamasından Yararlanacağız

Bu işlem için doğrudan Instagram tarafından yayınlanmış olan en büyük uygulamalardan birisi yani Layout uygulamasını kullanmamız gerekiyor. Doğrudan Instagram üzerinden erişim sağlayabildiğimiz Layout’a girdikten sonra ise yapmanız gereken oldukça basit. Eğer yeni bir kolay oluşturmak istiyorsanız kamera bölümüne tıklayıp fotoğraf çekimleri yapmanız gerekiyor. Ama eğer isterseniz zaten çekilmiş olan fotoğraflarınızın da arasından seçimler yaparak Instagram kolaj oluşturabiliyorsunuz. Bununla beraber kolajınızı yayınlamadan önce Layout tarafından sunulan filtre ve efektleri de kullanarak resimleri çok daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle çok daha fazla takipçi kazanmanız da mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Instagram Kolaj Nasıl Oluşturulur?
4.4 (88.84%) 353 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Beğeni Listesi Nasıl Görüntüleriz? başlıklı makalemizde Instagram beğenilen fotoğraflara bakma, Instagram püf noktaları ve Instagram’da beğenilen fotoğraflar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hikayeler Özelliği İçinde Artık Fotoğraf Sınırı Yok
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir