Instagram İOS

iOS 10 İle Beraber Instagram’da Değişecek

Dünyanın en çok kullanılan akıllı telefonlarından birisi de Apple tarafından üretilen iPhone serisi. Serinin hemen her telefonu rakiplerine göre daha yüksek fiyat aralıklarında olsa da özellikle iPhone serisiyle beraber erişilebilirlik ve asistanlık konusunda kullanıcılara biz dizi imkan sunulması kullanıcıların iPhone telefonları bu kadar çok tercih etmelerine neden oluyor. Bu kadar çok beğeni toplaması iPhone serisinin her sene yeni bir üye daha kazanmasını sağlamaya başladı. Bu bağlamda son dönemde iPhone 6 ve iPhone 6S telefonlarıyla karşılaşmıştık. Şimdilerde ise iPhone 7 serisiyle ilgili çalışmalar hızlandı. Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen iPhone 7 serisiyle beraber birçok özelliğinde değişeceği düşünülüyor.

Bu noktada geçtiğimiz hafta düzenlenen WWDC 2016 etkinliğinde yapılacak değişikliklere ilişkin ilk bilgiler verilmeye başlanmıştı. Verilen bilgiler arasında en çok önem verileni ise iOS 10 işletim sistemiyle ilgili oldu. Apple’ın iPhone 7 ve bir önceki iPhone serilerinde kullanmayı düşündüğü yeni işletim sistemi iOS 10 ile beraber birçok yeni özelliğinde geleceği duyuruldu. Özellikle Apple’ın yeni teknolojisi 3D Touch iOS 10 ile beraber tamamen değişecek. Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarına doğrudan erişim sağlam ve gönderi yapmak için de kullanılır hale gelecek olan 3D Touch sisteminin iOS 10 ile beraber kullanıcılara sosyal medya konusunda da yeni deneyimler sunması bekleniyor. Tabi net olarak ne gibi değişikliklerin yer alacağını beta 2-3 sürümünden sonra görmeye başlayacağız.

iOS 10 İle Beraber Instagram’da Değişecek
4.5 (89.72%) 492 votes

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Loca İddialarını Instagram’dan Yanıtladı başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gökdeniz Karadeniz Cami Yaptırdığını Instagram’dan Açıkladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir